Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Кірибаті – крихкий рай

  • 12.04.2020 16:31
  • Блогер
Костянтин Ліорек

Костянтин Ліорек — один з українців, які подорожують найбільш активно. Відвідав вже більш, ніж у 180 країн та реґіонів світу. Планував відвідати усі країни-члени до ООН до кінця цього року.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Кірибаті — один з останніх напрямків, який я мав змогу відвідати перед спалахом Covid-19. Коронавірус заразив понад мільйон людей у всьому світі, але деякі країни залишаються без підтверджених випадків захворювання-вбивці. Не коронавірусна країна Кірибаті — одна з небагатьох держав без жодного підтвердженого випадку хвороби.


Проте, загроза захворювань переслідує Бетіо — найбільш населений район Південної Тарави, острова в Кірибаті, де на квадратний кілометр проживає близько 15 000 жителів. Для порівняння, це в 2,5 рази більше щільності населення, ніж у Токіо.


Також у світі мало країн, більш вразливих до наслідків глобального потепління, ніж тихоокеанські острови Кірибаті, які сформовані з піску та рифових скель, матеріалів, які легко руйнуються, внаслідок чого будинки, побудовані близько до води, розвалюються, коли приходить сильна буря.


Кірибаті дуже ідилічний. Тарава оточена океаном з одного боку і лагуною з іншого, горизонт скрізь… Це нагадало мені такі місця, як Мальдіви або Бора-Бора, але Кірибаті — одна з найменш відвідуваних країн світу, тому потрібно пограбувати банк для того, щоб отримати шанс відвідати його найближчим часом.
Однак якщо нічого не буде зроблено, Кірибаті зникне…

Читайте більше тревел-історій автора на його сторінці в Фейсбук

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей