Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

На іноземних туристів не розповсюджуються обмеження під час комендантської години в Туреччині

  • 20.11.2020 19:59
  • Dmytro
Туреччина Стамбул

Багато українських туристів занепокоєні обмежувальними заходами, які запроваджує Туреччина для того, щоб стримати розповсюдження Covid-19. Мабуть, дехто навіть скорегував свої плани щодо відпочинку в цій південний країні. Проте, як виявилося, на іноземних мандрівників деякі правила не будуть розповсюджуватися.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

На цих вихідних Туреччина запроваджує досить жорсткі обмежувальні заходи. Таким чином влада цієї країни хоче приборкати чи хоча б зменшити темпи розповсюдження Covid-19.

Як повідомляє Anadolu, в Туреччині на вихідних з 20-00 до 10-00 буде запроваджена комендантська година. Крім того, години роботи торгових центрів, ринків, перукарень будуть обмежені з 10.00 до 20.00. Кінотеатри будуть зачинені до кінця року. А кафе працюватимуть тільки на винос. Діяльність кав’ярень буде тимчасово припинена.

В таких умовах багатьох туристів насамперед турбує чи повинні вони дотримуватися комендантської години. Як повідомляє Офіс з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні, іноземні громадяни, які тимчасово перебувають в Туреччині з туристичною метою, звільняються від обмежень щодо перебування на вулиці.

Крім того, ресторани та інші заклади харчування, які розташовані у готелях, можуть надавати послуги виключно для клієнтів, які в них проживають. У такому випадку впроваджені обмеження на них не розповсюджуються. Однак вони не можуть реалізовувати свою продукцію на виніс.

Також звільняються від загальних обмежень, запроваджених для закладів харчування, їдальні, ресторани, кафе тощо, які розташовані на території аеропортів. Проте за умови, якщо вони обслуговують виключно пасажирів та працівників транспортної галузі.

Крім того, якщо ви подорожуєте літаком, автобусом, поїздом, кораблем тощо та можете пред’явити квиток, код резервації і таке інше, то на вас також не будуть розповсюджуватися запроваджені обмеження.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей