Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Робота вашої мрії і зарплата солідна! Королева Британії шукає організатора своїх подорожей

  • 04.12.2019 18:23
  • Dmytro
Королева Єлизавета II

Інколи життя дає лише один шанс. І хтось скоро ним скористається 😉 Нещодавно з’явилася нова вакансія від Королівської сім’ї Великої Британії саме для тих, хто не уявляє свого життя без мандрів і вміє професійно їх організовувати. Варто спробувати свої сили!

Надзвичайно цікава вакансія з’явилася на сайті Королівської сім’ї Великої Британії. Королева Єлизавета II шукає Директора з королівських подорожей.

Ця посада є ключовою для забезпечення того, щоб Королівська сім’я купувала безпечні та економічно ефективні туристичні послуги для виконання офіційних обов’язків. В коло обов’язків нового співробітника буде входити організація авіаперельотів та нагляд за експлуатацією парку гелікоптерів Королівської сім’ї. Крім того, він буде займатися залізничними поїздками.

Також директор з подорожей буде комунікувати з відповідними органами щодо питань безпеки під час подорожей королеви. А ще він повинен буде забезпечувати високоефективний менеджмент у питаннях вартості та варіантів поїздок.

 

Вакансія

Від нового співробітника вимагається досвід роботи та управління фінансами в сфері подорожей і логістики в умовах, де безпека і високі стандарти мають першочергове значення. Крім того, він повинен мати навички лідера і управління, міжособистісного спілкування, ведення переговорів тощо.

Робочий час становитиме 37,5 годин на тиждень, а річна зарплата – понад 85 тис. фунтів стерлінгів.

Вакансія закриється 20 грудня 2019 року.

Фото з Facebook Королівського сім’ї Великої Британії

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей