Кожен четвертий мандрівник вже готовий бронювати подорожі – дослідження Skyscanner

  • 29.09.2020 18:17
  • Dmytro
Подорож

Майже непомітно ми змінили свої звички щодо планування подорожей. Раніше було чи найрозумнішим кроком бронювати квитки та житло завчасно, детально складати маршрути та шукати житло. Проте зараз багато хто з нас вже і не замислюється над тим, куди поїхати наступного літа. Якщо й плануємо подорожі, то на найближчий час. Давайте поглянемо до яких висновків дійшла одна відома нам компанія, які аналізує поведінку туристів. Схоже, нас чекають нові тренди.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Минуло вже більше півроку як світ вступив в еру Covid-19. Багато наших колишніх звичок і уподобань більше не актуальні. Чи знаєте ви мандрівників, які зараз купують квитки на півроку вперед або бронюють житло на літо наступного року? Мабуть, якщо вони вам відомі, то таких одиниці.

Щоб зрозуміти як змінилися вподобання туристів, знана багатьма мандрівниками компанія Skyscanner підтримує зв’язок з приблизно 6500 людьми, щоб розуміти їхні сподівання, страхи і мрії на майбутнє.

Важливість цієї роботи не можна недооцінювати – майбутнє подорожей, безсумнівно, буде визначатися новими моделями поведінки, які тільки зараз формуються у туристів. Частина цього дослідження опублікована в звіті цієї компанії під назвою A New World of Travel.

Якщо ще в березні першою реакцією людей було заперечення, то потім вони швидко змирилися з серйозністю ситуації і тим, як зміниться їхнє життя.

Подорож

Тепер, коли обмеження послаблюються і мандрівки знову стають можливими, 25% опитаних людей в даний час готові бронювати поїздки. По суті, вже зараз з’являється кілька нових моделей поведінки туристів, які включають:

  • Більш короткі горизонти бронювання, щоб знизити ризик зміни правил, які перешкоджають поїздкам.
  • Туристи віддають перевагу перельотам на більш короткі відстані, щоб знизити передбачуваний ризик для здоров’я під час рейсу.
  • Мандрівники, особливо в США, стали більше поєднувати перельоти з поїздками на автомобілях, щоб знизити ризик зараження Covid-19.
  • Туристи чекають до останньої хвилини, щоб забронювати житло, так як повернути гроші в разі чого буде складніше в порівнянні зі скасованими рейсами.

Цікаво, під час одного з досліджень з’ясувалося, що при плануванні подорожі з перельотом мандрівники відносять до ТОР-5 найбільш важливих факторів такі показники як добре самопочуття пасажирів і екіпажу, перевірка стану здоров’я перед перельотом, використання вдосконалених процесів очищення салону літака, гнучкі варіанти бронювання і якість повітря в літаку.

A New World of Travel

Лоукостери

Крім того, зараз поступово стала проявлятися ще одна тенденція, яка стосується боротьби за пасажирів між класичними авіакомпаніями і лоукостерами. На перший погляд, у недорогих перевізників найбільші шанси на те, щоб швидко вийти з кризи. Їхня бізнес-модель не передбачає наявності широких або порожніх місць. Низька рентабельність, маневреність, продаж квитків за принципом point-to-point, а також ставка на близькомагістральні, внутрішні та регіональні рейси, які в даний час є рушійною силою відновлення ринку, означають, що лоукостери знаходяться в добрій ситуації.

Подорож

Проте останнім часом туристи стали набагато частіше звертати увагу не тільки на низькі ціни, а й на такі чинники як гігієна, безпека і гнучкість. Деякі класичні перевізники швидко реагують на це, скасовуючи збори за зміну або скасування квитків, надаючи страхові поліси або фінансуючи тестування на Covid-19.

Тим не менш, багато мандрівників і експертів поки що не приймають до уваги одне з найважливіших питань – чи збережуться ціни на нафту на низькому рівні в 2021 році? Якщо вони підуть вгору, то це, без сумніву, призведе до подорожчання квитків. Цілком можливо, що в такому разі виграють ті туристи, які придбають квитки за поточними цінами на наступний рік разом з опціями безкоштовного перенесення або скасування рейсу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей