Якщо заборонили подорожувати літаком, то можна хоча б купити крісло з… літака

  • 18.04.2020 17:47
  • Dmytro
SkyArt

Справжній мандрівник не може без подорожей. Відчуття, які переповнюють вас в аеропорту, в готелі, в літаку, в новій країні – це все те, без чого важко жити кожному з нас. Маємо надію, що поточні заборони на подорожі незабаром будуть скасовані. А поки що помріяти про нові країни можна вдома з крісла літака.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Виявляється, кожен з нас може придбати якусь частину інтер’єру літаків. В цьому нам допоможе турецька компанія SkyArt. Вона виробляє «дизайнерські меблі на авіаційну тематику», розповідає Simple Flying.

Асортимент продукції варіюється від столів, зроблених з крила і фюзеляжу, до крісел і офісних стільців, перероблених зі знятих з літаків сидінь. Виявляється, ця фірма існує вже 10 років.

Сидіння літака, які були перетворені в домашні меблі, одні з найцікавіших товарів цієї фірми. Вас вразить їх різноманіття. Наприклад, можна замовити крісло, перероблене зі старого місця першого і бізнес-класу. Спочатку вони були вироблені компанією Avio Interiors для літаків Airbus A300 і A340.

SkyArt

Перероблене крісло продається в різних варіантах оббивки з оригінальної синьою тканиною Turkish Airlines. Крім того, деякі пасажирські крісла першого класу мають моторизовані органи управління, які працюють так само, як і в літаку. Фактично, вбудоване джерело живлення працює зі струмом 12В, 24В, 115В або 220В.

Крім того, турецька фірма пропонує клієнтам цілу лінійку офісних стільців. Спочатку вони були виготовлені компанією B/E Aerospace і використовувалися на літаках Airbus. В SkyArt максимально зберегли оригінальну функціональність.

SkyArt

Всі сидіння мають складаний піднос і кишеню для журналів за спинками. Кнопка пневматичного відкидного крісла, про яку ви знаєте з перельотів, все ще там і повністю функціональна. Кабелі звукової системи, як і раніше, справні і перебувають в робочому стані. Ремені безпеки і рятувальний жилет можуть бути надані за додаткову плату, повідомляють в SkyArt.

Також на сайті турецької фірми можна побачити столи для нарад, зроблені з передкрилків і секцій фюзеляжу. Але це не все. В інших столах зі скляною стільницею використовуються такі елементи, як колеса літака, вінглети і двері в якості основи.

SkyArt

А якщо ви прихильник широкофюзеляжних літаків Boeing і Airbus, то, можливо, захочете замовити стійку для свого офісу, вироблену з обтічника двигуна General Electric CF6. В SkyArt уточнюють, що дизайн можна повністю скоригувати за допомогою будь-якого якого кольору. Стійка має діаметр приблизно 235 см. Це дозволяє знаходитися за нею двом особам.

SkyArt

Фото SkyArt

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей