Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Квитки на потяг з Києва та Львова до Чехії зі знижкою 65%

  • 22.01.2020 17:01
  • Dmytro
Укрзалізниця

Якщо ви звикли подорожувати залізничним транспортом, то варто звернуту увагу на нові знижки від «Укрзалізниці». Вхопивши перші квитки, можна суттєво зекономити на мандрівках до Чехії.

З 3 лютого пасажири «Укрзалізниці» зможуть придбати квитки на потяг за маршрутом Україна-Чехія зі знижкою 65% на перші три місця в обох напрямках. Про це йдеться у повідомленні компанії. В УЗ розраховують, що новація допоможе заохотити пасажирів до поїздок залізницею у міжнародному сполученні та посилити конкуренцію з авіаційним та автотранспортом.

Щоправда, ціни на квитки не зменшаються безпосередньо на 65%, оскільки знижка буде діяти лише на проїзд Україною. Загалом їх вартість становитиме за напрямком Київ-Прага €62 на заміну діючих €97,2. Також можна буде отримати знижку на квитки за маршрутом Львів–Прага. Вони будуть коштувати €48 замість €80,2.

В довідковій службі УЗ порталу «У відпустку» уточнили, що наразі не існує прямих потягів з Києва та Львова до Праги. Щоб дістатися залізницею столиці Чехії, спочатку потрібно доїхати до словацького Кошице за допомогою безпересадкового вагона Київ-Кошице, а потім в Кошице зробити пересадку до поїзда чеської залізниці до Праги.

Фото з Facebook УЗ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей