Подорож на батьківщину коронавіруса! Китайські туристи передусім хочуть потрапити саме до Вуханя

  • 04.05.2020 16:14
  • Dmytro
Ухань

Дехто вважає, що туризм після Covid-19 зазнає суттєвих змін. Щоб хоча б приблизно зрозуміти як саме буде розвиватися ця індустрія, варто звернути увагу на Китай. Він потроху оговтується після спалаху нового коронавіруса.

Після закінчення епідемії коронавіруса китайський ринок внутрішнього туризму показує неймовірні результати. А найбільш бажаним напрямком для туристів виявився… Вухань.

Так, саме це місто, яке найбільше постраждало від розповсюдження коронавіруса, в першу чергу хочуть відвідати китайські туристи. Багато хто з них мотивує це бажання тим, що вони хочуть внести свій вклад в економічний розвиток регіону після епідемії.

На другому і третьому місці опинилися Пекін і Чунцин. Відповідні результати вказуються у звіті Центру досліджень туризму Китайської академії соціальних наук, повідомляє China Daily. Він ґрунтується на більш ніж 15 тисячах анкетах.

Загалом, китайський ринок внутрішнього туризму поступово відновлюється – люди прагнуть подорожувати частіше. При цьому китайці обирають подорожі, в першу чергу, на час літніх і національних свят.

В той же час попит на поїздки до інших країн відстає від мандрівок в межах Китаю. Люди думають, що такі поїздки більш безпечніші, ніж подорож закордон.

Ухань

Проте не тільки тенденція щодо вибору Вуханю може вас здивувати. Виявляється, що особливо цікавляться подорожами мандрівники з… низькими доходами. Це пояснюється дуже просто – зараз готелі і визначні пам’ятки пропонують нижчі ціни, ніж раніше. То ж чому б не спробувати?

У звіті також вказується, що в цьому році мандрівники з низькими доходами планують здійснити в середньому 3,8 поїздки у порівнянні з 1,6 у 2019 році.

Крім того, за оцінками Центру досліджень туризму, в 2020 році китайці витратять 5746 юанів (приблизно €750) на подорожі. Це на 734 юані (приблизно €96) більше, ніж попереднього року.

Звісно, що є люди, які скасували свої поїздки через Covid-19. Проте, близько 72,4% опитаних сказали, що вони все ще зберігають плани щодо подорожей, оскільки епідемія слабшає. При цьому приблизно 30% респондентів відповіли, що реалізують їх протягом трьох-шести місяців після закінчення спалаху. І лише 9,4% повідомили, що тимчасово перестали планувати будь-які поїздки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей