Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Lindt відкриває величезний музей. Там буквально тече шоколад!

  • 16.09.2020 22:24
  • Dmytro
Lindt

Якщо ви вже почали планувати подорожі на час після відкриття кордонів, радимо відвідати нове цікаве місце у Швейцарії. Нещодавно там відкрився музей шоколаду, де можна побачити найбільший у світі шоколадний фонтан.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Днями знаменита швейцарська шоколадна фабрика Lindt & Sprüngli відкрила незвичайний музей. Новий об’єкт в Цюриху площею понад 6000 кв. м обов’язково варто відвідати всім поціновувачам шоколаду. Якщо, звичайно, вони не сидять на дієті.

Будинок шоколаду Lindt – це будинок відомих майстрів шоколатьє, які запрошують гостей зануритися до фантастичного світу шоколаду. На додаток до науково-дослідного центру з виробничою лінією відкритого типу, а також там є виставка площею 1500 кв. м.

Lindt

Найбільшою пам’яткою музею є гігантський шоколадний фонтан, який є найбільшим в своєму роді в світі. Його висота складає більше 9 метрів, а форма відповідає кондитерському віночку, з якого стікає шоколад. Для створення водоспаду використані 1500 кг шоколаду! І що важливо – ви побачите його прямо на вході до музею. Так що wow-ефект гарантований.

Lindt

Вартість проекту 100 млн швейцарських франків (приблизно 3,1 млрд гривен). Будівництво музею зайняло три роки.

Крім класичних екскурсій гостей чекає ще багато цікавого. Наприклад, ви можете вирушити в інтерактивний тур, де познайомитесь зі світом шоколаду. Крім того, є можливість повчитися на семінарах, на яких ви зможете самостійно виготовити кілька продуктів або побачити процес виробництва ласощів Lindt. Також вас чекає спеціальний дегустаційний зал!

Lindt

Офіційно музей відкрився 13 вересня. Квитки для дорослих і підлітків старше 16 років коштують від 15 швейцарських франків (приблизно 464 гривні), а для дітей від 8 до 15 років – 10 швейцарських франків (більше 309 гривень). Для дітей від 0 до 7 років вхід безкоштовний. Також діє знижка для студентів, пенсіонерів і людей з обмеженими можливостями – вони заплатять 13 швейцарських франків (більше 402 гривень). Ціни на семінари починаються від 28 швейцарських франків (більше 866 гривень).

Lindt

Також ви зможете відвідати найбільший в світі магазин шоколаду, щоб придбати ласощі в якості сувенірів або подарунків.

Lindt

Ілюстрації Lindt Chocolate Competence Foundation

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей