LOT запроваджує безбагажні тарифи на міжконтинентальних рейсах

  • 24.12.2019 20:41
  • Dmytro
Літак LOT

Ще декілька років тому для більшості пасажирів тарифи без багажу на далекомагістральних рейсах були незвичним явищем. Та пройшло трохи часу і ситуація кардинально змінилась. Відтепер безбагажні квитки пропонує дедалі більше авіакомпаній.

Польська авіакомпанія LOT готується запровадити безбагажні тарифи на міжконтинентальних рейсах. Відповідна інформація з’явилася на сайті перевізника в розділі, де мова йде про багажну політику перевізника.

В даний момент квитки за безбагажним тарифом, який у перевізника називається LOT Economy Saver, можна придбати на рейси в межах Європи, а також до Північної Африки і Сходу. Це доволі зручний спосіб для економії коштів під час мандрівок. Різниця в ціні між квитком без багажу та найдешевшим квитком з багажем, наприклад, на маршруті Київ-Варшава може складати 652 гривні.

Рейси LOT

Поки що нам невідомо коли саме LOT розпочне продаж квитків за тарифом LOT Economy Saver на міжконтинентальних рейсах. Втім перевізник оголосив, що для «безбагажних» пасажирів в разі потреби додаткова послуга перевезення одного зареєстрованого багажу буде коштувати €55.

Правила LOT

LOT виконує багато міжконтинентальних рейсів. Наприклад, з Польщі перевізник літає до США, Канади, Південної Кореї, Японії, Китаю, Сінгапуру, Індії, Шрі-Ланки.

Польські авіалінії не перша авіакомпанія, яка запроваджує безбагажні тарифи на далекомагістральних маршрутах. Лише нещодавно ми повідомляли про початок продажу таких квитків на рейси Lufthansa, Austrian Airlines і Swiss до Африки, Азії, Близького Сходу та Південної Америки.

Фото LOT

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей