Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Польський LOT хоче придбати німецьку авіакомпанію Condor

  • 17.01.2020 11:05
  • Dmytro
Літак Condor

Польська авіакомпанія LOT – один з трьох кандидатів на придбання німецького перевізника Condor. Чартерна авіалінія є частиною групи Thomas Cook, яка оголосила про банкрутство минулого вересня. За інформацією німецьких ЗМІ, незабаром один з потенційних покупців стане його власником.

Condor – одна з європейських авіакомпаній, яка переживає проблеми. Після падіння її власника – британського туроператора Thomas Cook, перевізника вдалося врятувати лише завдяки величезній позиці від німецької влади на €380 мільйонів. Але зараз Condor шукає інвестора, який міг би її погасити у квітні та керувати авіакомпанією надалі.

Наразі відомо, що за поглинання німецького перевізника планують боротися принаймні троє потенційних кандидатів. Серед них польська авіакомпанія LOT. За даними німецьких ЗМІ, вона є одним з фаворитів. І дуже ймовірно, що саме LOT придбає Condor.

Інші два кандидати – американський фінансовий інвестор Apollo, який хоче купити перевізника разом з німецькими туроператорами, та британська інвестиційна компанія Greybull. За повідомленням німецького видання Der Spiegel, у фірми з Великої Британії найменші перспективи придбання, хоча її концепція, можливо, може бути подібною до Apollo.

Наступного тижня збігає час подання обов’язкових пропозицій. Однак ніхто з потенційних інвесторів не прокоментував їхні плани чи рішення.

За допомогою авіакомпанії Condor LOT може розширити свою мережу далеких перельотів до суто туристичних напрямків. Проте видається незрозумілим, яким чином менеджери LOT хотіли б з’єднати свій основний транспортний вузол, який знаходиться у Варшаві, з діяльністю Condor, яка спрямована на німецький ринок, – дивується Der Spiegel.

Мережа маршрутів німецького чартерного перевізника складається з 80 напрямків по всьому світу. В результаті Condor обслуговує приблизно 7 мільйонів пасажирів щороку. Штаб-квартира знаходиться у Франкфурті-на-Майні.

Не секрет, що Lufthansa також подала заявку на придбання Condor кілька місяців тому. Та вона відмовилася від цього і перервала переговори. Згідно з наявною інформацією, таке рішення було прийняте в основному через застарілий флот та необхідності великих витрат на потенційну модернізацію. Пізніше свою зацікавленість виявила Indigo Partners – власник таких авіакомпаній як British Airways або Wizz Air.

Але у Condor є й переваги. Перш за все, він не перебуває у критичній фінансовій ситуації. Крім того, у нього є слоти в аеропортах, які майже безцінні в авіаційній галузі. Простою мовою, це конкретний час на летовищі з правом зльоту та посадки. Оскільки кожен аеропорт має обмежену кількість таких слотів, їх отримання через купівлю авіакомпанії є дуже привабливим проектом. Особливо на багатолюдних хабових летовищах, де практично немає вільних проміжків часу для обслуговування нових рейсів.

Очікується, що новий інвестор буде представлений до зборів кредиторів 5 березня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей