Нова можливість зручно мандрувати до столиці США. Польська авіакомпанія LOT відкриває рейс до Вашингтона

  • 30.12.2019 14:09
  • Dmytro
Літак LOT

Польський перевізник LOT анонсував новий рейс до США. Нещодавнє скасування віз громадянам Польщі для відвідування цієї країни стимулюватиме пасажиропотік до Америки. Новий напрямок буде корисним і для українських мандрівників, оскільки це додасть альтернативних можливостей дістатися до столиці Штатів з однією пересадкою.

З 2 червня 2020 року польська авіакомпанія LOT розпочинає виконання нового рейсу до США – з Варшави до Вашингтона. Про це вказується в системі бронювання перевізника.

Авіарейси будуть виконуватися на літаках Boeing 787-8 Dreamliner 3 рази на тиждень – по вівторках, п’ятницях та неділях. Час рейсу – 9 годин 40 хвилин. Літак буде вирушати у подорож з Варшави о 16-50. Це дозволить туристам з України доволі зручно спланувати свою мандрівку до Вашингтона з пересадкою у столиці Польщі.

Таким чином LOT буде літати з Варшави до США за 7 маршрутами: до Вашингтона, Лос-Анджелеса, Сан-Франциско, Чикаго, Маямі і двох аеропортів Нью-Йорка (летовище імені Джона Кеннеді та Ньюарк-Ліберті).

Фото LOT

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей