Провідна авіалінія наших західних сусідів LOT з 1 червня вже піднімає літаки в повітря

  • 18.05.2020 20:06
  • Dmytro
Літак LOT

Європейські авіакомпанії потроху відновлюють регулярні рейси. Вже частково повернулися до неба літаки Wizz Air. З липня відновить рейси за 90% маршрутів Ryanair. Тепер анонс надійшов від LOT.

З 1 червня найбільша польська авіакомпанія LOT відновить виконання регулярних пасажирських рейсів. На початковому етапі стартують перельоти за внутрішніми маршрутами. Спочатку перевізник планує виконувати приблизно 30 рейсів на день. Інформація про відновлення розміщена на сайті авіалінії.

Перший етап включає в себе поступове відновлення внутрішніх зв’язків, орієнтованих в першу чергу на підтримку бізнесу і туризму. Заради вашого комфорту і безпеки ми підготували пропозицію з урахуванням поточної епідемічної ситуації в Польщі, а також на основі принципів безпеки, рекомендованих головною санітарною інспекцією та міжнародними галузевими організаціями, – йдеться в прес-релізі авіакомпанії.

LOT повідомляє, що план відновлення рейсів включає в себе кілька етапів на найближчі місяці і суворо залежить від поточної епідемічної ситуації в Польщі і світі.

Які маршрути будуть відновлені? Перевізник планує виконувати рейси до 8 аеропортів за наступною схемою:

  • до трьох разів на день з Варшави до Гданська;
  • до двох разів на день з Варшави до Кракова, Жешува, Щецина, Вроцлава і Зелена Гура;
  • один раз на день з Кракова до Гданська.

Нова мапа напрямків включає приблизно 30 рейсів щодня з урахуванням потреб як ділових клієнтів, так і туристичного трафіку всередині Польщі.

Нагадаємо, що через пандемію коронавіруса LOT призупинив всі регулярні перельоти з 15 березня. Щоправда, після цього авіакомпанія виконувала репатріаційні рейси в рамках кампанії #LOTdoDomu, а також вантажні перевезення.

Фото LOT

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей