Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

LOT розпочинає виконувати рейси з Варшави до Сан-Франциско

  • 07.10.2019 17:06
  • Dmytro
Літак LOT

В той час як найбільша вітчизняна авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» тільки розглядає можливість запуску другого рейсу до США, польський конкурент LOT після оголошення про відміну віз громадянам Польщі до США анонсував старт вже дев’ятого маршруту до цієї країни. Цього разу до Сан-Франциско.

Польська авіакомпанія LOT розпочинає виконання ще одного авіарейсу до Каліфорнії. Рейси з Варшави до міста Сан-Франциско стартують 5 серпня 2020 року та будуть виконуватися на літаках Boeing 787-8 Dreamliner 4 рази на тиждень. По понеділках та п’ятницях виліт з Варшави об 11-35, по середах та суботах – о 17-20. Час польоту – 11 годин 55 хвилин. Про це вказується в системі бронювання на сайті перевізника. Таким чином LOT буде літати з Польщі та Угорщини до США за 11 маршрутами.

Час вильоту рейсів до Сан-Франциско дозволить пасажирам з України спланувати досить комфортну подорож до Північної Каліфорнії, зробивши пересадку в столиці Варшави. Нагадаємо, раніше ми писали про старт польотів LOT до Маямі.

Фото LOT

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей