Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Лоукостери витягнуть з нас ще більше грошей. З’являється нова додаткова послуга

  • 06.11.2019 17:40
  • Dmytro
Гроші за додаткові послуги

Пасажири, які користуються послугами лоукост-авіаліній, вже звикли до платних додаткових послуг. Якщо ви хочете потрапити до літака одним з перших або сидіти в комфортному кріслі, треба доплатити. Гадаєте, що низькобюджетні перевізники вже вичерпали ідеї для додаткового заробітку? Ох як помиляєтеся 😉

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ні, ми не натякаємо на те, що вони запровадять плату за користування туалетами. Але деякі авіакомпанії починають розмірковувати або вже навіть стягують кошти за доступ до електричних розеток. Щоправда, більшість перевізників поки що не пішли на це. Наприклад, сидіння літаків багатьох класичних авіакомпаній обладнані розетками – звичайними або USB, якими можуть користуватися всі пасажири. Це доволі зручно – можна підзарядити свій смартфон чи ноутбук, що дозволяє пасажирам під час польоту користуватися власними гаджетами.

Та нещодавно німецька компанія KID, яка впродовж багатьох років встановлює системи SkyPower в літаках для забезпечення пасажирів електроенергією, представила новий елемент своєї технології – Money Power. Інноваційний пристрій дозволяє повністю контролювати витрати енергії. Це дає можливість перевізникам включати та вимикати живлення на конкретних сидіннях, робити це доступним лише тимчасово або встановлювати ліміт.

У свою чергу це сприяє потенційній монетизації такої послуги. Інноваційний проект відкриває авіалініям можливість стягувати плату за використання енергії в масових масштабах простим і доступним способом, не встановлюючи складних і дорогих технологій.

Друга технологія, яка з’явилася на ринку минулого року, від компанії IFPL дозволяє заряджати ваші девайси лише після перегляду реклами. Підключивши, наприклад, телефон до джерела живлення, автоматично запуститься програма з показом якихось промоцій. Її можна налаштувати таким чином, щоб зарядити один пристрій або отримати тимчасовий (чи повний до кінця польоту) доступ до електроенергії.

Деякі авіакомпанії вже збирають гроші за доступ до джерел живлення. Одним з перших почав це робити сінгапурський бюджетний перевізник Scoot ще 2015 року. На сьогодні ця послуга користується значним успіхом. Як вказується на сайті перевізника, клієнти економ-класу можуть придбати доступ до розетки за невелику плату.

Щоправда, «невелика плата» складає $5-8. Крім того, є авіакомпанії, які надають доступ до розеток лише в кріслах преміум-класу. Тому, якщо ви хочете користуватися джерелом живлення під час перельоту, то треба буде доплатити за підвищення у класі обслуговування.

Не треба дивуватися. Модель роботи лоукостерів базується на тому, щоб продавати надзвичано дешеві квитки, а заробляти на додаткових послугах – від їжі до електроенергії. Втім, якщо ви вважаєте, що платити гроші за таку послугу абсурдно, то беріть до літака павербанки, придбання яких може окупитися за два-три рейси.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей