Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Lufthansa: лише 1% протестованих пасажирів мали Covid-19

  • 09.09.2020 11:43
  • Dmytro
Lufthansa

Світ намагається повернутися до колишнього життя, запроваджуючи нові механізми, які б дозволили зменшити ризик передачі Covid-19 під час подорожей. Наприклад, одним з варіантів вирішення проблеми може стати тестування пасажирів перед чи після мандрівки.

Поступово в світі з’являються перші результати широкомасштабних тестувань пасажирів, які подорожують літаками. Наприклад, 8 вересня стали відомі підсумки роботи центру тестування на Covid-19, який в цьому році відкрила в аеропорті Франкфурта німецька авіакомпанія Lufthansa разом с фірмою Centogene.

Lufthansa стала однією з перших авіаліній, яка наважилася на такий крок. Схоже, ідея запуску виявилася настільки популярною, що за літо було проведено більше 150 тис. тестів. Пройти тестування можуть не тільки пасажири Lufthansa, а й інших авіакомпаній, а також місцеві жителі.

Як вказується в повідомленні Lufthansa Group, протягом останніх шести тижнів в середньому близько 1% тестів виявилися позитивними.

Крім того, там розповіли ще про деякі результати роботи. У серпні понад 97% результатів тестів на Covid-19 були передані пасажирам у цифровому вигляді менш ніж за 24 години. Клієнти, які зареєструвалися на тест заздалегідь, чекали близько 20 хвилин до тестування. Більшість з них прибули з Іспанії, а також зі США, Туреччини і Хорватії. Також майже 50 тис. пасажирів пройшли тестування перед вильотом, наприклад, для поїздки до Китаю або Дубаю, де негативний результат тесту є обов’язковим для в’їзду.

В Simple Flying звертають увагу на те, що тестування по прибуттю просувається як ідея відновити поїздки і запобігти завезенню нових випадків Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей