Відтепер за перебронювання рейсів Lufthansa можна отримати бонус €50

  • 22.03.2020 13:23
  • Dmytro
Lufthansa

Мабуть, ще декілька місяців тому мало хто з мандрівників міг уявити, що авіакомпанії будуть пропонувати за перебронювання рейсів бонуси. Раніше все було навпаки – за це пасажирам треба було платити шалені штрафи. Та поточна криза змусила перевізників змінити своє ставлення до клієнтів.

Величезна кількість заборон на перельоти останнім часом змушує авіакомпанії переглядати свої правила щодо внесення будь-яких змін до заброньованих квитків. Скасування безлічі рейсів може призвести до того, що пасажири вимагатимуть повернути їм гроші за скасовані польоти. Щоб стимулювати клієнтів не вимагати свої кошти, а тільки перебронювати подорожі на інші дати, багато перевізників пропонують мандрівникам різноманітні бонуси. Наприклад, такими опціями можна скористатися у Wizz Air і МАУ. Але не тільки вони пішли на такий крок.

Авіакомпанії, які входять до складу Lufthansa Group (Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines і Air Dolomiti) дозволили своїм пасажирам, які забронювали квитки до 31 березня з підтвердженою датою поїздки до 31 грудня 2020 року безкоштовно перебронювати їх на інші дати та інші напрямки. Про це йдеться в повідомленні Lufthansa Group.

В авіакомпанії пояснюють нововведення бажанням допомогти клієнтам зробити більш гнучкими їх плани поїздок через поширення коронавіруса. Пасажирам треба повідомити перевізника про нові терміни поїздки до 31 серпня.

Але і це не все. Lufthansa Group пропонує своїм клієнтам знижку в розмірі €50 на кожне перебронювання.

Разом з тим є і обмеження. Якщо пасажир планує перебронювати квиток за новий з дорожчим тарифом, змінити клас поїздки, то йому необхідно буде сплатити різницю в вартості квитків.

Фото Lufthansa Group

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей