Lufthansa поверне до експлуатації відразу 80 літаків

  • 09.05.2020 12:26
  • Dmytro
Lufthansa

Надзвичайно позитивні новини продовжують надходити з Європейського Союзу. Там чи не щодня та чи інша авіакомпанія повідомляє про відновлення регулярних рейсів або збільшення літаків у небі.

В червні Lufthansa Group різко збільшить кількість літаків, які виконують рейси. Група поверне до експлуатації відразу 80 повітряних суден. Таким чином на початку літа Lufthansa, Eurowings і SWISS будуть здійснювати рейси на 160 літаках.

Lufthansa Group в своєму повідомленні зазначає, що таким чином вона відреагувала на зростаючий інтерес клієнтів до авіаперевезень після поступового ослаблення обмежень в Німеччині і правил в’їзду до інших країн Європи.

Наприклад, починаючи з червня, пасажирам авіакомпаній групи будуть доступні такі сонячні напрямки як Майорка, Крит, Зильт, Росток. Більш детальна інформація щодо червневого розкладу буде опублікована протягом найближчого тижня. Загалом в червні ці перевізники виконуватимуть перельоти за 106 напрямками.

Разом з тим 31 травня Lufthansa Group припинить виконувати репатріаційні рейси.

Ми відчуваємо величезне бажання людей знову подорожувати. Готелі та ресторани поступово відкриваються. …знову дозволяється відвідування друзів і сім’ї. З усією належною обережністю ми тепер даємо людям можливість відчути те, без чого вони були протягом довгого часу. Очевидно, що безпека і здоров’я наших пасажирів та співробітників є найвищим пріоритетом, – сказав член правління Lufthansa AG Гаррі Хохмайстер.

Одночасно в Lufthansa нагадують пасажирам, що їм треба бути готовими до більш жорстких правил гігієни і безпеки, наприклад, до збільшеного часу очікування на контрольно-пропускних пунктах аеропорту. Також клієнтів, як і раніше, просять носити маску на протязі всієї подорожі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей