Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Lufthansa виступає проти продажу квитків по €10

  • 23.07.2019 13:38
  • Dmytro
Літак Lufthansa

Думаєте, що наднизькі ціни на квитки лоукостерів викликають обурення тільки у старожилів українського авіаційного ринку? Куди там. Нещодавно приголомшливу заяву зробив керівник одного з найбільших європейських перевізників – Lufthansa.

«Рейси менше ніж за €10 не повинні існувати», – безапеляційно заявив в нещодавньому інтерв’ю виданню NZZamSonntag керівник Lufthansa Карстен Спор. За його словами, ультра-дешеві пропозиції, окрім засмічення повітря викидами, стимулюють штучний попит на перельоти, який не існував би за реальними цінами.

На закид, що авіакомпанія Eurowings, лоукостер з групи Lufthansa, також пропонує доволі дешеві поїздки за цінами менше €35 євро (а ми знайшли навіть за €24,99) Карстен Спор зазначив, що Lufthansa не може уникнути цього. Таким чином вона захищає свій внутрішній ринок. Однак він змушений був визнати, що дешеві квитки зробили можливим демократизацію перельотів для широких верств населення.

Що ж трапилося б, якби, в теорії, вимога Lufthansa була виконана? Для українців зникне можливість купувати такі дешеві квитки на рейси Rynair та Wizz Air. Щоправда, зазвичай, ці лоукостери пропонують перельоти за подібними цінами в основному до Польщі. Та іноді вони проводять акції, коли такі квитки можна придбати і до інших країн, наприклад, як це було минулої осені. Тоді можна було купити перельоти до Греції за приблизно €5. А вчора під час чергового розпродажу Раянейру по €10 євро були квитки до Стокгольму.

А ми нагадуємо, щоб отримувати повідомлення про такі промоції, за якими пильно стежить портал «У відпустку», ми радимо підписатися на наш Telegram-канал @uvidpustku

Фото авіакоманії Lufthansa

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей