Влада Перу відкрила Мачу-Пікчу для… одного туриста

  • 14.10.2020 11:51
  • Dmytro
перу мачу пікчу лама

Справжніх мандрівників не зупинить ніщо – ні відстані, ні час, ні пандемія. Наполегливості цього японського туриста немає меж. Він чекав більше півроку, щоб потрапити до однієї з найцікавіших пам’яток світу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Влада Перу відкрила руїни Мачу-Пікчу для одного-єдиного японського туриста після того, як він майже сім місяців чекав, щоб потрапити до покинутого міста інків. Весь цей час він перебував в латиноамериканській країні в пастці, обумовленій спалахом Covid-19.

Як розповів міністр культури Перу Алехандро Нейра, Джессі Такаями потрапив до визначної пам’ятки завдяки особливому проханню, яке він подав в середині березня в містечку Агуас Калієнтес, на схилах гір біля цього місця.

Він приїхав до Перу з мрією потрапити туди, – сказав Алехандро Нейра на віртуальній прес-конференції.

Громадянин Японії пройшов до Мачу-Пікчу разом з керівником парку, перш ніж повернутися до своєї країни.

View this post on Instagram

マチュピチュキタァァァァァァァァァァァァァァァァァァ‼️‼️‼️ この前の新聞見てくれて 「頑張って」「応援してる」 「なんでも頼って」 「マチュピチュの俺の家タダで使ってええよ」 「マチュピチュ開いたらタダでガイドしたる」 「マチュピチュ村の村長に行ける様に言っとくわ」 ペルーの人達、ペルーに住んでる日本の人達から沢山メッセージもらいました😂 もう行けへんやろなと思ってたけど、皆さんが村長、政府に頼んでくれて 超特別に行かせてもらった👏🏽笑 ペルーの人達みんな優しすぎるぅ〜くぅ〜 本当にありがとうございます!! 村長と一緒にマチュピチュいった人今までおらんやろ笑 閉鎖後、1番最初にマチュピチュ行った地球人は俺だぁぁぁぁぁ🔥🔥🔥 #世界一周 #バックパッカー #27ヵ国目 #ペルー #マチュピチュ #貸し切り #村長のガイド付き #村長ごっつ男前 #トムクルーズ似なんよ #ミッションインポッシブルなんよ #peru #machupicchu #lastsamurai

A post shared by Jesse Katayama (@jessekatayama) on

Як повідомляє Reuters, Джессі Такаями, який мав на руках вхідний квиток ще з березня, потрапив до покинутого міста інків минулої суботи. Таким чином він став першим відвідувачем за сім місяців, який зміг прогулятися по пам’ятці Світової спадщини ЮНЕСКО. Хоча його початковий план полягав у тому, щоб провести всього кілька днів в Перу і відвідати Мачу-Пікчу.

З того часу 26-річний Джессі Такаями, інструктор з боксу, став місцевим жителем в Агуас Калієнтесі, де протягом останніх семи місяців він орендував невеличку кімнату.

Незважаючи на те, що закриття кордонів заважало йому відвідувати інші країни Південної Америки, він вирішив дослідити місцеві визначні пам’ятки, такі як гора Путукузі та водоспади Калієнтес. Він навіть надавав уроки боксу для деяких місцевих дітей і знайшов друзів у новому місті.

Я ходив бігати щоранку, і здалеку міг бачити Мачу-Пікчу, – сказав Джессі Такаями CNN. – Я думав, що ніколи не дістанусь до Мачу-Пікчу, оскільки очікував, що воно не відкриється протягом цього року.

Проте його мрія здійснилася.

Це так чудово! Дякую! – сказав Джессі Такаяма на відео, записаному на вершині гори Мачу-Пікчу.

Алехандро Нейра заявив, що в листопаді кам’яні руїни Мачу-Пікчу будуть відкриті для перуанських та іноземних туристів. Щоправда, він не вказав дату. Проте пам’ятка буде працювати на рівні 30% від її нормальної пропускної здатності 675 осіб на день.

Ми все ще перебуваємо в розпалі пандемії, – сказав міністр культури Перу. – Це буде зроблено з усією необхідною обережністю.

Якщо ви в майбутньому заплануєте подорож до Перу, радимо прочитати наше інтерв’ю з тревел-блогером, який відвідав цю країну, а також Путівник по Перу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей