Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мальдіви вимагатимуть від туристів негативний тест на Covid-19 для в’їзду в країну

  • 02.09.2020 22:09
  • Dmytro
Мальдіви

Можливо, незабаром перед кожною нашою поїздкою закордон потрібно буде робити тест на Covid-19. Кількість країн з такими вимогами збільшується. Нещодавно тести при в’їзді запровадив Єгипет, а тепер – Мальдіви.

Мабуть, цю країну мріють відвідати всі туристи світу. Яскраві фотографії пляжів Мальдівів приваблюють багатьох мандрівників. Проте з 10 вересня для того, щоб потрапити на курорти острівної країни, треба буде пред’явити на кордоні негативний ПЛР-тест на Covid-19. Тест повинен бути зроблений максимум за 72 години перед посадкою на літак до Мальдівів. Відповідна інформація вказується в повідомленні міністерства туризму цієї країни.

Раніше Мальдіви прийняли рішення, що з липня туристи могли відвідувати острови без тестів і карантину.

Разом з тим видання GodSaveThePoints зазначає, що нове обмеження може стати формальністю, а не розчаруванням. Адже ключовий перевізник на Мальдіви – авіакомпанія Emirates – вже вимагає пройти тест на Covid-19 перед перельотом.

Щоправда, для деяких українських туристів це може все ж виявитися розчаруванням. Адже авіакомпанія Azur Air Ukraine розглядає можливість виконання прямих чартерних перельотів до Мальдів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей