Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мальдіви відміняють ПЛР-тести для вакцинованих туристів

  • 19.04.2021 19:50
  • Vitalii
Summer Island Maldives

Мальдівські острови з 20 квітня відміняють вимогу обов’язкового ПЛР-тесту при в’їзді до країни. Але поки що нові правила будуть застосовані лише для певної групи туристів.

Туристи, які пройшли повний цикл вакцинації, з 20 квітня 2021 року матимуть змогу потрапити на Мальдіви без необхідності пред’явлення негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус за умови, що від останнього щеплення минуло 14 днів. Таку інформацію Мінестерство туризму країни опублікувало на своємо офіційному профілі в Twitter.

в'їзд на Мальдіви без ПЛР-тесту

Щоб скористатися зі спрощеної процедури в’їзду, туристи, які защепилися від Covid-19, мають заповнити декларацію здоров’я за 24 години до свого прибуття до країни, в якій потрібно буде вказати місце перебування на Мальдівах і тип вакцини, яка застосовувалася для щеплення. Рішення розповсюджується на вакцини, які затверджені ВООЗ.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей