Мальдіви, ОАЕ і Танзанія знову в «зеленій зоні» МОЗ України

  • 16.10.2020 22:06
  • Dmytro
maldives_islands-resort

Три популярні серед українських мандрівників південні країни опинилися в «зеленому» списку МОЗ України. Після повернення звідти не вимагається тестування на Covid-19 чи самоізоляція.

Цієї зими Мальдіви можуть стати одним з найпопулярніших курортів серед українських туристів. На жаль, через численні заборони вітчизняні авіакомпанії відкриють прямі перельоти до обмеженої кількості теплих морських курортів. Очікується, що серед них будуть і Мальдіви.

А поки що, згідно з оновленими 16 жовтня списками «зелених» та «червоних» країн МОЗ України ця острівна країна потрапила до «зеленої зони». Тепер після повернення звідти не потрібно самоізолюватися на 14 днів чи робити ПЛР-тест на Covid-19.

Варто пам’ятати, щоб потрапити до Мальдівів, треба пред’явити на кордоні негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19. Тест повинен бути зроблений максимум за 96 годин перед посадкою на літак до островів. Відповідна інформація вказується в повідомленні міністерства туризму цієї країни.

Крім того, до «зеленого» списку повернулися і Об’єднані Арабські Емірати. Радимо звернути увагу на наш новий путівник, який стосується подорожі саме до цієї країни.

Також МОЗ додав до «зелених» Танзанію, до складу якої входить багатьом відомий острів-курорт Занзібар з неймовірно білими пляжами і лазуровим морем. У відповідній таблиці міністерства вказані нульові показники захворюваності на Covid-19 в цій країні.

Танзанія Нґоронґоро

Для відвідування Танзанії і, відповідно, Занзібару не потрібно самоізольовуватися після прильоту. Проте, за даними МЗС України, всі, хто в’їжджає до країни, мають пройти обов’язковий скрінінг з метою виявлення ознак Covid-19. Крім того, наші дипломати радять перед приїздом до Танзанії придбати страховий поліс, який покриває лікування цієї хвороби.

Варто додати, що хоча Танзанія не вимагає перед в’їздом пред’явлення негативного результату тесту на Covid-19, такий документ можуть затребувати авіакомпанії, рейсами яких мандрівники користуватимуться для подорожі до цієї африканської країни. Йдеться, передусім, про авіалінії країн Перської затоки.

До речі, якщо ви не хочете обмежитися під час мандрівки тільки відпочинком на Занзібарі, радимо звернути увагу на наш інший путівник, який стосується подорожі по всій Танзанії.

Повністю нові списки можна перевірити тут >>

Також нагадуємо, що МОЗ оновлює свої переліки кожного тижня. Тож варто відслідковувати зміни позиції країн в цих списках, щоб завчасно спланувати необхідність самоізоляції чи тестування.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей