Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мальдіви відкривають кордони в липні. Без жодних умов і обмежень

  • 13.06.2020 19:04
  • Dmytro
Мальдіви бунгало

Схоже, деякі країни просто не виживуть з обмеженими умовами для в’їзду туристів. Звичайно, треба дбати про заходи безпеки, щоб мінімізувати ризики розповсюдження Covid-19. Проте встановлення таких правил кожною країною окремо може призвести до хаосу, який буде зупиняти мандрівників від планування подорожей. Мальдіви пішли шляхом скасування абсолютно всіх обмежень.

Уже в липні Мальдіви відкриють кордони для всіх мандрівників без обмежень. Таким чином ця острівна країна відмовилася від своєї попередньої ідеї не допускати туристів без тестування або обов’язкового карантину. Крім того, не буде жодних нових візових вимог або додаткових зборів, повідомляє CNN travel.

Зараз на Мальдіви може потрапити тільки обмежена кількість мандрівників – або на супер-яхті, або на приватному літаку. У травні Мальдіви, які закрили свої кордони в березні, оголосили про поетапне зняття обмежень.

Ми плануємо відкрити кордони для відвідувачів в липні 2020 року, – йдеться в офіційній заяві міністерства туризму від 30 травня.

Незважаючи на те, що країна була закрита для іноземних туристів, близько 30 курортів залишилися відкритими. Деякі гості вважали за краще не повертатися додому, а усамітнитися тут.

З метою забезпечення безпеки, уряд заявив, що буде акредитувати туристичні об’єкти, видаючи Safe Tourism License. Щоб її отримати, треба буде відповідати особливим вимогам безпеки, наприклад, мати сертифікованого медика, якого можна буде викликати за потреби, і «адекватний запас» засобів індивідуального захисту.

Спочатку передбачалося, що мандрівникам потрібно буде мати підтверджене бронювання на туристичному об’єкті з такою ліцензією. Проте, схоже, це вже не так.

Минулого року Мальдіви відвідали приблизно 13,3 тис. мандрівників з України. Це було на 15,9% більше, ніж у 2018 році.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей