Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мastercard відкриває доступ до бізнес-залів та Fast Line в аеропортах Києва, Львова та Харкова

  • 30.06.2019 14:00
  • Dmytro
Картка Mastercard

Mastercard розширює перелік безкоштовних послуг для українських мандрівників-власників преміальних карток. Окрім столичних аеропортів, вони будуть доступні і в деяких регіональних.

З червня поточного року в терміналі F аеропорту «Бориспіль» для власників карток Mastercard відкрився доступ до бізнес-зали у зоні міжнародних вильотів, Fast Line на виліт і приліт, стійка прискореної реєстрації та здачі багажу. Про це йдеться у повідомленні Mastercard.

Але це не єдина приємна новина для власників вищезазначених карток. З 25 червня Mastercard відкриває доступ до двох бізнес-залів – в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Крім того, з 1 липня власники карток Mastercard зможуть відвідати бізнес-зали в зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків».

Наразі подібні сервісі Mastercard для українських туристів діють в терміналі D в «Борисполі» та у «Києві» ім. Сікорського, а саме – доступ до бізнес-залів та швидке проходження паспортного контролю й авіаційної безпеки Fast Line. На сьогодні послугами щомісяця користуються понад 20 тис. пасажирів, повідомляють в Mastercard.

Та, на жаль, не будь-який власник карток Mastercard може розраховувати на отримання вище зазначених послуг. Для доступу до них необхідно здійснити за останні 30+5 днів до подорожі (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) транзакції на суму від 3 тис. гривень. А з 8 серпня 2019 року отримати сервіси можна буде за наявності транзакцій на суму від 6 тис. грн за той самий період. Вимоги дійсні для власників карток World Elite Mastercard, World Black Edition Mastercard або Platinum Mastercard. Для власників Corporate Mastercard жодних умов про суму розрахунків немає. Щоправда, для користувачів трьох останніх типів карток з чотирьох вказаних послуги діють за умови їх підключення банком-емітентом.

Нагадуємо, щоб скористатися сервісами у аеропорту необхідно:

* Показати працівнику аеропорту картку (фізичну або з цифрового гаманця) та посадковий талон;

* Піднести картку до POS-терміналу аеропортового сервісу (бізнес-зала/Fast Line);

* Ввести PIN-код на екрані;

* Підтвердити використання послуги.

Нагадаємо, що раніше портал «У відпустку» повідомляв про те що, з 21 травня власники карток Visa Signature або Visa Infinite матимуть право на отримання послуги FastLine у терміналі D аеропорту «Бориспіль».

Фото Mastercard

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей