Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Пасажири МАУ зможуть безкоштовно змінити дату вильоту до Італії, Німеччини і Швейцарії

  • 08.03.2020 13:51
  • Dmytro
МАУ

Найбільша українська авіакомпанія МАУ відреагувала на занепокоєння пасажирів, які запланували подорож до Італії в березні-квітні. Вона дозволила їм перенести свою мандрівку на інші дати. Крім того, цією можливістю можуть скористатися і транзитні пасажири перевізника.

Як вказується в повідомленні МАУ, авіакомпанія запропонувала своїм клієнтам можливість безкоштовно (за наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту в межах терміну придатності квитка на такі напрямки:

  • з України до Італії, Німеччини і Швейцарії;
  • з Італії до Індії, Туреччини і Єгипту;
  • з Італії, Австрії, Іспанії, Франції, Німеччини і Швейцарії до Ізраїлю;
  • для транзитних рейсів через Україну до Італії.

Всі додаткові послуги автоматично переносяться на наступний рейс. В той же час повернення квитків здійснюється згідно правил тарифу.

Наразі ми отримуємо одиничні запити на зміну дати вильоту, масових відмов пасажирів від польотів до міст Італії не спостерігається, завантаження рейсів залишається високим. Багато авіакомпаній скорочують або й зовсім скасовують рейси до Італії. Ми ж в МАУ розуміємо, наскільки важливо підтримувати повітряне сполучення між країнами та економіками в ситуації, яка склалася. Зі свого боку, аби впевнитися у безпеці подорожей наших пасажирів та екіпажів, ми вживаємо всіх можливих заходів і слідуємо заклику, оприлюдненому у прес-релізі IATA, – не панікувати, а послідовно і професійно робити свою роботу, – зазначила директор по комунікаціям МАУ Євгенія Сацька.

В МАУ нагадують, що станом на сьогодні директив щодо припинення повітряного сполучення з Італією ані від міжнародних, ані від національних компетентних органів не надходило. У цьому зв’язку всі рейси МАУ до італійських міст – Риму, Мілану, Венеції – виконуються за розкладом. У міжнародних аеропортах Мілану і Венеції всі пасажири проходять обов’язкову перевірку місцевими медичними службами, в тому числі – температурний скринінг.

Крім того, перевізник запевняє, що в межах боротьби з поширенням COVID-19, на рейсах до/з Італії перевізник вживає всіх необхідних запобіжних заходів згідно рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я і Міністерства охорони здоров’я України. Для МАУ безпека пасажирів та екіпажів завжди була і залишається пріоритетом №1, зазначають в авіакомпанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей