МАУ пропонує 25%-ий бонус пасажирам за невикористані квитки

  • 20.03.2020 14:50
  • Dmytro
МАУ

Останнім часом багато пасажирів МАУ зіткнулися з необхідністю повернути кошти за скасовані рейси чи переборонювати подорож. Перевізник запропонував їм декілька варіантів, в тому числі обміняти невикористані квитки на електронні гроші. Мабуть, для того, щоб заохотити пасажирів застосовувати цей варіант, МАУ запровадила ще й додатковий бонус.

Скоріш за все, Україна не відновить регулярне авіасполучення з іншими країнами світу до 3 квітня. Авіакомпанія МАУ запропонувала пасажирам скасованих рейсів три варіанти з переоформлення квитків, суттєво оновившинещодавно одну з них. Про це йдеться в повідомленнях перевізника в Facebook та на власному сайті.

Отже, пасажирам доступні такі варіанти:

  • Відкласти подорож на дати після 4 квітня. Пасажири можуть без штрафів перенести мандрівку за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання в рамках терміну дії авіаквитка.
  • Скасувати подорож. Клієнти МАУ можуть повернути гроші за квиток або ту його частину, яка не була використана через скасування рейсів.
  • Обміняти невикористаний квиток або його невикористану частину (або невикористану додаткову послугу) на електронні гроші – іменний промокод з додатковим бонусом у 25% вартості невикористаного квитка (його частини). Промокод можна буде використати для придбання нового квитка на будь-який власний рейс МАУ протягом року з моменту оформлення. Промокод можна використати під час бронювання подорожі на сайті МАУ для оплати вартості тарифу квитка або додаткової послуги.

Повідомлення МАУ

Обирайте найзручніший варіант і звертайтеся до нас через форму зворотного зв’язку на сайті МАУ або через соціальні мережі. Відповідь на запит може бути відтерміновано, проте ми запевняємо, що кожен пасажир отримає найкраще можливе рішення, йдеться у повідомленні в МАУ.

Електронні гроші МАУ

Нагадаємо, що з 18 березня контакт-центр МАУ призупинив обслуговувати клієнтів у телефонному режимі. Вони можуть звернутися до авіакомпанії, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті перевізника.

Фото МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей