Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ організовує 5 додаткових рейсів з Європи до України

  • 15.03.2020 19:12
  • Dmytro
МАУ

У зв’язку з закриттям регулярного авіаційного сполучення України з рештою світу багато українців хочуть потрапити додому. На жаль, квитків та ще й за помірними цінами не так багато. На понеділок найбільша українська авіакомпанія МАУ запланувала декілька додаткових рейсів до Європи.

16 березня авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» виконає 5 додаткових рейсів між Києвом і Амстердамом (PS103/104), Лондоном (PS113/114), Парижем (PS129/130), Барселоною (PS 993/994) і Мадридом (PS945/946). Про це вказується в повідомленні МАУ.

В авіакомпанії звертають увагу, що на борт допускатимуться лише ті категорії пасажирів, яким станом на 00 годин 00 хвилин 16 березня буде дозволений в’їзд на територію України. Нагадаємо, що з понеділка наша країна запроваджує заборону на приїзд до нас іноземних громадян. Виключення становлять лише окремі категорії, наприклад, особи, які мають зареєстроване тимчасове або постійне місце проживання в Україні.

Це не перші додаткові польоти МАУ, організовані для бажаючих потрапити додому перед запровадженням заборони. Раніше перевізник повідомляв про додаткові нічні рейси з Лондона до Києва та з Києва до Лондона 14 і 15 березня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей