МАУ запроваджує продаж харчування на внутрішніх рейсах

  • 14.02.2020 15:53
  • Dmytro
МАУ

З 14 лютого 2020 року пасажири внутрішніх рейсів авіакомпанії МАУ отримають можливість купувати харчування – напої і снеки – на борту. Раніше подорожуючим між містами нашої країни будо доступне лише попереднє замовлення страв.

Відтепер на внутрішніх рейсах між Києвом і Одесою, Харковом, Дніпром, Запоріжжям, Львовом, Івано-Франківськом, Херсоном та Чернівцями МАУ пропонує пасажирам широкий вибір солодких і солоних снеків, сандвічів, алкогольних і безалкогольних напоїв, а також чай і каву в асортименті. Про це йдеться у повідомленні перевізника.

Ми розуміємо, наскільки індивідуальними можуть бути запити кожного пасажира, а тому намагаємося максимально розширити перелік доступних сервісних опцій. Справедливо це і щодо преференцій в харчуванні: одних задовольнить чашка міцної кави, інших легкий перекус, тоді як комусь необхідний повноцінний гарячий обід. І наше завдання, як клієнт-орієнтованої компанії, передбачити і опрацювати всі можливі варіанти, зазначила директор з сервісу та інновацій МАУ Христина Ганькевич.

Фото МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей