МАУ розширює можливості онлайн сервісу «Керування бронюванням»

  • 31.07.2020 14:32
  • Dmytro
МАУ

Відтепер керувати вашим бронюванням квитків авіакомпанії МАУ стане зручніше. Перевізник оновив відповідний онлайн-сервіс. Варто спробувати!

З 31 липня авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запропонувала своїм клієнтам оновлений онлайн-сервіс «Керування бронюванням» на сайті МАУ та у мобільному додатку FlyUIA. Про це йдеться у повідомленні перевізника.

Віднині пасажирам з квитками, які придбані на сайті МАУ або в додатку перевізника (номер квитка має починатися з цифр 566), доступні нові розширені можливості цього сервісу.

Власне, відтепер пасажири зможуть самостійно у режимі онлайн:

  • змінювати дати, маршрут перельоту, а також підвищувати клас обслуговування для квитків, заброньованих не лише на сайті МАУ, але й у будь-якому іншому каналі продажу МАУ;
  • змінювати дати, маршрут перельоту, а також підвищувати клас обслуговування відтепер також і у мобільних додатках iOS та Android;
  • вносити зміни у повністю або частково невикористані квитки не пізніше ніж за 14 годин до зазначеного у квитку часу вильоту рейсу;
  • автоматично переносити раніше придбані додаткові послуги (багаж понад норму і попереднє замовлення харчування) при зміні дати вильоту. Проте якщо маршрут залишається незмінним і дотримуються встановлені правила мінімально допустимого часу до вильоту.

Докладну інформацію про всі можливості онлайн сервісу «Керування бронюванням» можна отримати на сайті авіакомпанії за цим посиланням.

Крім того, детальніше про переваги мобільного додатку FlyUIA можна дізнатися на цій сторінці.

Фото МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей