Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ автоматизувала розгляд претензій за втрату або псування багажу. Можна отримати компенсацію до $480

  • 18.08.2020 17:36
  • Dmytro
Багаж

Інколи під час подорожей авіакомпанії затримують або навіть гублять багаж пасажирів. Звісно, буває це вкрай рідко. Проте пасажири опиняються у скрутному становищі. Вони змушені витрачати додаткові гроші та час на купівлю і пошук необхідних речей. І одночасно з ним вести переговори з авіалінією з приводу виплати компенсацій за неналежне перевезення багажу. Щоб полегшити таке спілкування, авіакомпанія МАУ вирішила автоматизувати процес розгляду претензій. Це має значно пришвидшити отримання компенсацій.

Найбільша українська авіакомпанія Міжнародні Авіалінії Українії автоматизувала процес розгляду претензій щодо неналежного перевезення багажу. Це стосується як затримки або втрати, так і пошкодження багажу. Про це порталу «У відпустку» повідомили в прес-службі перевізника.

Цією послугою може скористатися будь-який пасажир МАУ, багаж якого не прибув до аеропорту призначення або прибув з пошкодженням.

Яким чином можна скористатися такою послугою?

Для того, щоб скористатися послугою, пасажиру необхідно зайти на сайт МАУ в меню «Контакти», обрати розділ «Відділ відносин з клієнтами» і заповнити відповідні поля форми зворотного зв’язку.

Крім того, претензію можна оформити в мобільному застосунку.

Авиакомпания МАУ автоматизировала процесс обработки жалоб и возвратов ✈️ Уже несколько недель в авиакомпании МАУ…

Gepostet von Max Tsyrkel am Sonntag, 16. August 2020

За яких умов можна скористатися послугою?

Обов’язковою умовою для розгляду претензії щодо неналежного перевезення багажу є наявність акту про неналежне перевезення багажу (Property Irregularity Report – PIR). Він оформлюється пасажиром відразу ж після прибуття до аеропорту призначення до виходу з зони отримання багажу. Також обов’язковою умовою є своєчасне звернення до МАУ з претензією.

У разі неналежного перевезення зареєстрованого багажу пасажиру потрібно оформити претензію відразу ж після виявлення пошкодження, проте не пізніше ніж протягом 7 календарних днів від дати отримання зареєстрованого багажу.

У разі затримки в перевезенні багажу, претензія повинна бути заявлена пасажиром не пізніше ніж протягом 21 календарного дня від дати, коли багаж був переданий пасажиру.

Претензія щодо втрати багажу оформлюється після того, як багаж буде визнано втраченим. А він буде вважатися втраченим, якщо його не знайдуть за результатами розшуку протягом 21 календарного дня з дати коли він повинен був прибути до місця призначення. В такому випадку претензія до авіакомпанії може бути висунута не більше ніж протягом 3 років від дати прибуття повітряного судна до місця призначення, або з дати, коли повітряне судно повинно було прибути до місця призначення, або від дати, коли припинилося перевезення.

На які суми компенсації можуть розраховувати пасажири?

Якщо, відповідно до правил повітряних перевезень пасажирів і багажу МАУ, пасажиру має бути виплачена компенсація, на сайті авіакомпанії вона буде запропонована в двох варіантах на вибір пасажира:

  • Грошова компенсація на банківські реквізити або
  • Промо-код на суму, яка в два рази перевищує грошову компенсацію, яким пасажир зможе одноразово скористатися протягом двох років з дати його оформлення для оплати вартості квитків МАУ.

У разі затримки прибуття багажу до пункту призначення разом з пасажиром, якщо такий пункт призначення не є країною постійного місця проживання пасажира, пасажир може обрати грошову компенсацію, еквівалентну $50, або промо-код на $100.

Якщо ж пасажир прибув до країни свого постійного місця проживання, компенсація за затримку в перевезенні багажу, відповідно до авіаційних правил, не передбачена.

У разі втрати багажу пасажиру буде запропоновано $20 за кожен кг ваги втраченого багажу або ж промо-код на $40 за кожен кг ваги втраченого багажу.

У разі пошкодження багажу розмір компенсації залежить від типу багажу і становить від $50 до $240 або промо-код на суму від $100 до $480.

Як довго пасажири чекатимуть компенсації?

Автоматизація розгляду претензій щодо багажу дозволила МАУ надавати пасажирам миттєве рішення щодо претензій. Тобто заповнивши поля форми зворотного зв’язку необхідною інформацією, пасажиру відразу ж надається компенсація на його вибір.

Після зробленого пасажиром вибору, протягом до 14 днів (як правило, протягом 3 робочих днів) пасажир отримує або посилання на заповнення банківських реквізитів для перерахування грошової компенсації, або промо-код.

Якщо ж пасажир не бажає використовувати онлайн-форму зворотного зв’язку або якщо пасажир не згоден з рішенням МАУ щодо претензії, пасажир може відправити на поштову адресу МАУ лист з деталями свого запиту, а також усіма документами, які підтверджують суть його претензії.

Якщо запит пасажира стосується понесених витрат у зв’язку з неналежним перевезенням, оригінали документів, які підтверджують ці витрати, необхідно також відправити на поштову адресу МАУ.

Поштова адреса МАУ: Відділ відносин з клієнтами, Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», 201-203, Харківське шосе, Київ, 02121 Україна.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей