Відтепер в квитках МАУ можна буде неодноразово безкоштовно змінювати дату вильоту

  • 16.09.2020 18:52
  • Dmytro
МАУ

Авіакомпанії цілого світу намагаються зберегти лояльність своїх клієнтів. Одним зі способів є скасування плати за зміну дати вильоту. Поступово таку практику починають застосовувати і в Україні.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» запроваджує нову опцію, яка дозволить її клієнтам зручніше планувати свої мандрівки. З 16 вересня пасажири, які купуватимуть авіаквитки МАУ, зможуть безкоштовно неодноразово змінювати дату вильоту протягом терміну дії авіаквитка. Про це вказується в прес-релізі авіакомпанії.

Якщо на нові дати вартість квитка змінилася за рахунок зміни рівня тарифу та/або зборів, тоді різниця між вартістю придбаного квитка та квитка на нові дати підлягає оплаті, – додає МАУ в Facebook.

Відчуйте ще більше свободи вибору та комфорту подорожей! 🤩Відтепер клієнти МАУ мають змогу неодноразово змінювати дату…

Gepostet von Fly UIA am Mittwoch, 16. September 2020

Також в МАУ нагадують, що пасажирам з квитками, оформленими на бланках МАУ, доступні розширені можливості сервісу «Керування бронюванням». За їх допомогою клієнти можуть самостійно у режимі онлайн змінювати дату перельоту.

Загалом, розклад рейсів МАУ до 24 жовтня, тобто до закінчення літнього сезону навігації в авіації, залишається практично без змін. За виключенням перельотів до Тбілісі – рейси відмінені через продовження епідеміологічних обмежень з боку влади Грузії. Крім того, з 1 жовтня, після припинення обмежень для іноземців, МАУ додає нові рейси:

  • Київ – Брюссель (BRU) – Київ;
  • Київ – Дюссельдорф (DUS) – Київ;
  • Київ – Лондон (LGW) – Київ;
  • Київ – Прага (PRG) – Київ;
  • Київ – Баку (GYD) – Київ.

МАУ

Фото МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей