МАУ збільшує норму перевезення тварин у салоні літака

  • 10.02.2020 16:37
  • Dmytro
МАУ

Найбільша українська авіакомпанія МАУ стає ще більш дружньою до чотирилапих мандрівників. Вже за два дні пасажири цього перевізника отримають більше можливостей для подорожей разом зі своїми улюбленцями.

З 12 лютого авіакомпанія МАУ збільшує норму перевезення собак і котів у салоні з 8 кг до 10 кг, йдеться в повідомленні перевізника.

В МАУ нагадують, що вага контейнера з твариною не має перевищувати 10 кг, а габарити – 55х40х20 см. Крім того, він повинен бути просторим, аби тварина мала можливість стояти, вільно повертатися і природно лежати.

В контейнері можна перевозити не більше трьох тварин за умови, що їм комфортно разом. Пасажир може взяти до салону не більше одного контейнера.

Вартість послуги залишається без змін. На далекомагістральних рейсах МАУ вона становить €100 (за умови оплати не пізніше ніж за 24 години до вильоту рейсу за розкладом), €200 (за умови оплати менше ніж за 24 години до вильоту рейсу за розкладом і під час реєстрації в аеропорту) та €240 (за умови оплати під час посадки до літака).

Відповідно на середньомагістральних міжнародних рейсах вартість складає €50, €100 і €120, а на внутрішньоукраїнських – €13, €25 і €30.

Крім того, умови подорожей службових тварин, які супроводжують пасажирів із обмеженою мобільністю або порушеннями зору/слуху, а також собак-помічників співробітників державних органів і команд рятівників залишаються незмінними. На них немає обмежень ваги та розмірів. Перевозяться безкоштовно за умови надання документів, які підтверджують спеціалізацію.

Також в авіакомпанії нагадують, що на далекомагістральных рейсах МАУ можуть одночасно подорожувати 8 тварин (2 в бізнес класі, 1 в преміум-економ, 5 в економічному), а на близько- та середньомагістральних рейсах – 4 тварини (1 в бізнес класі, 4 в економічному).

Фото з Facebook МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей