МАУ тимчасово припиняє обслуговувати клієнтів в телефонному режимі. Квитки можна обміняти на електронні гроші

  • 18.03.2020 14:04
  • Dmytro
ліврея МАУ

Найбільша українська авіакомпанія МАУ оптимізує свою роботу. Перевізник тимчасово призупиняє обслуговувати клієнтів за допомогою телефонів. Заявки на повернення коштів можна залишити на сайті авіалінії.

З 18 березня контакт-центр авіакомпанії МАУ призупиняє обслуговувати клієнтів у телефонному режимі. Про це вказується на сайті перевізника. Таке рішення обумовлене необхідністю дотримання умов карантину.

Втім перевізник не залишає свої пасажирів напризволяще. Клієнти можуть звернутися до МАУ, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті авіакомпанії.

За його допомогою пасажири можуть або змінити бронювання або обміняти квиток на електронні гроші. Як уточнили порталу «У відпустку» в МАУ, це повна вартість невикористаного квитка або його частини, надана у вигляді промокоду, який може бути використаний пасажиром при оплаті вартості тарифу нового квитка в будь-якому класі обслуговування на будь-який напрямок. Термін дії даного коду – рік з дати його оформлення.

Форма запиту МАУ

Також авіакомпанія повідомила, що протягом найближчих кількох годин буде активована опція реєстрації для пасажирів з квитками на рейси, які були вимушено скасовані МАУ. Всі заявки будуть оброблені перевізником з метою планування і організації спеціальних рейсів, програма виконання яких наразі відпрацьовується.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей