МАУ оновила «чорний список» пасажирів. Одна з них вийшла погуляти на крило літака

  • 01.09.2020 16:00
  • Dmytro
МАУ

Інколи випадки деяких пасажирі нас усіх дивують. Багато хто з нас стикався з досить неадекватною поведінкою туристів під час подорожей. Проте дехто з них просто шокує!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Приголомшливий випадок стався 31 серпня в аеропорту «Бориспіль». Одна з пасажирок чартерного рейсу Анталія-Київ після зупинки літака біля гейту №11 терміналу D несанкціоновано відчинила аварійний вихід літака та вийшла на його крило.

Перекур на крыльях МАУ – почему бы и нет? 🤔

Gepostet von Кристина Александрович am Montag, 31. August 2020

Командир повітряного судна одразу викликав представників підрозділів авіаційної безпеки, прикордонної служби, поліції та медпункту аеропорту «Бориспіль», як цього вимагають відповідні інструкції.

За фактом грубого порушення правил авіаційної безпеки та поводження на борту пасажирку внесено до чорного списку МАУ, йдеться у повідомленні прес-служби авіакомпанії. В подальшому МАУ відмовлятиме даній особі у перельотах в межах всієї мережі маршрутів.

…від пасажирів ми чекаємо принаймні здорового глузду та усвідомлення того, що такі приклади категорично неприпустимі задля безпеки кожного, хто подорожує літаком, – написав у Facebook президент МАУ Євгеній Дихне.

Недарма в народі кажуть – сім разів відміряй, один раз відріж. Інакше можна "познайомитися" з не дуже приємними…

Gepostet von Євгеній Дихне am Dienstag, 1. September 2020

В авіакомпанії уточнюють, що представники поліції та лікарі намагалися уточнити причини такого вчинку у пасажирки, проте адекватної відповіді не отримали. Встановлено також, що пасажирка не перебувала під впливом алкогольних та/або наркотичних речовин.

На жаль, дані сумнівні вчинки деяких пасажирів нівелюють не тільки ставлення до авіаційної безпеки на повітряному транспорті, але і елементарний батьківський приклад, – вказують в МАУ.

Пасажирка летіла чартерним рейсом з відпочинку із чоловіком та дітьми.

На думку керівництва МАУ, адекватною реакцією зі сторони правоохоронних органів може бути виключно співмірно високе фінансове стягнення у вигляді штрафу.

Дивні вчинки

Це не перший випадок в історії цієї авіакомпанії незрозумілої поведінки пасажирів. Як раніше розповідав в інтерв’ю порталу «У відпустку» віце-президент «Міжнародних авіаліній України» з наземного обслуговування Володимир Семенченко, у МАУ є таке поняття як чорний список. До нього занесені особи, які у минулому порушили правила безпеки польотів під час своєї подорожі рейсами МАУ, розказував він.

Наприклад, в минулому році [2018 році] пасажир рейсу до Шарм-ель-Шейху під час висадки навмисно зірвав аварійний вихід, що призвело до спрацювання надувного трапу. Його відновлення обійшлося нам приблизно у 20 тисяч доларів. Крім того, літак на добу залишився в аеропорту, – розповідав Володимир Семенченко.

З дивною поведінкою пасажирів стикаються не тільки в МАУ. Наприклад, в Китаї пасажири кидали монетки до двигуна… на щастя.

Фото МАУ

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей