Авіакомпанія МАУ підвищує плату за зміну місця, отриманого під час реєстрації

  • 28.06.2019 13:13
  • Dmytro
Літак МАУ

Найбільший український перевізник МАУ вирішив трохи підняти ціни на деякі послуги при підготовці до польоту. Більше треба буде платити за нещодавно введену можливість зміни місця на рейсі.

Авіакомпанія МАУ приблизно на €1 підняла плату за зміну місця, отриманого під час реєстрації пасажирів економічного класу обслуговування. Як свідчить відповідна інформація з сайту цієї авіакомпанії, наприклад, на середньомагістральних рейсах ціна за право змінити своє місце на крісло посередині ряду збільшилася з €4 до €5, біля вікна або біля проходу – з €6 до €7, місце в передній частині салону (2-6 ряди) – з €12 до €13, в першому ряді чи на крісло зі збільшеним простором для ніг (в аварійному ряду) – з €15 до €16.

Відповідно, змінилася і вартість за вибір місця на внутрішньоукраїнських рейсах з €3 – €11 до €4 – €12 відповідно за вище наведені послуги. Не оминуло подорожчання також далекомагістральні напрямки – тут відбулося підвищення цін з €9 – €40 до €10 – €45.

Нагадаємо, що нещодавно введена платна послуга за зміну місця не є обов’язковою. Портал «У відпустку» повідомляв про це у березні. Під час онлайн-реєстрації кожному пасажиру економ-класу МАУ автоматично призначається те чи інше крісло на літаку. І лише, якщо йому не сподобається підібране місце, клієнт авіакомпанії може скористатися платною послугою зміни крісла.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей