МАУ планує літати до другого аеропорту Парижу. Проте зіштовхнулася зі спротивом

  • 10.06.2019 09:37
  • Dmytro
Літак МАУ

Найбільша українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» намагається вибити собі право літати до другого за пасажиропотоком французького аеропорту Париж-Орлі. Та, на жаль, поки що спроби зазнають невдач.

МАУ зіштовхнулася з непередбачуваною проблемою при плануванні запуску авіарейсів до французького аеропорту Париж-Орлі, розповів порталу «У відпустку» віце-президент МАУ з комерції Сергій Фоменко. Нещодавно перевізник, за попередньої згоди французької авіаційної влади, отримав від Державіаслужби України дозволи на виконання додаткових чотирьох частот до Парижу, які він мав намір використати для старту рейсів до нового для себе летовища Париж-Орлі. Однак, як повідомив Сергій Фоменко, цей аеропорт відмовив МАУ у слотах, мотивуючи це завантаженістю летовища та рекомендувавши відкрити рейси за додатковими 4 частотами з Парижу-Шарль-де-Голль, куди вже літає МАУ.

Однак в МАУ впевнені, що перевізник має право виконувати авіарейси до Парижу-Орлі, оскільки нещодавно звідси відкрила сполучення до Києва інша французька авіакомпанія Aigle Azur. За словами Сергія Фоменко, МАУ зацікавлена у відкритті польотів саме до Парижу-Орлі, оскільки навколо цього летовища живе велика кількість потенційних клієнтів, яким незручно літати до України з Парижу-Шарль-де-Голль.

Як відомо, зараз за напрямком Кив-Париж виконують регулярні авіарейси три авіакомпанії – з французької сторони це Air France (двічі на день) та Aigle Azur (тричі на тиждень). З українського боку це МАУ (двічі на день). Крім того, з 11 червня польоти до Парижу почне виконувати ще одна українська авіакомпанія – SkyUp (тричі на тиждень).

Air France та МАУ виконують польоти до найбільшого французького аеропорту Париж-Шарль-де-Голль. Сюди ж буде літати і SkyUp. І лише Aigle Azur виконує рейси з аеропорту Париж-Орлі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей