Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ припиняє виконувати рейси з Києва до Кракова та Бангкока

  • 07.11.2019 19:23
  • Dmytro
Літак МАУ

На жаль, «Міжнародні авіалінії України» продовжують скорочувати свій розклад. Цього разу скасовуються деякі рейси до Польщі та Таїланду. В МАУ розраховують, що оптимізація маршрутної мережі поверне бізнес авіакомпанії в зону беззбитковості.

З 14 січня 2020 року найбільша українська авіакомпанія МАУ припиняє виконувати власні регулярні рейси між Києвом і Краковом. Про це йдеться у повідомленні перевізника.

Також відбудуться зміни і у розкладі рейсів між Києвом та Бангкоком. З 16 листопада 2019 року частотність польотів за маршрутом буде знижена до 3 щотижневих рейсів. Починаючи з 29 березня, на весь період літньої навігації повітряне сполучення МАУ між столицями України і Таїланду буде взагалі призупинено.

Це не перший крок МАУ щодо скорочення своєї мережі. У зв’язку з необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії та повернення її до зони беззбитковості, з 16 листопада перевізник суттєво скоротив свої рейси. Наприклад, скасовані польоти до Мінська, Риги і Аммана.

Тоді ж були відмінені рейси і до Пекіна. Таким чином, МАУ продовжить виконувати далекомагістральні регулярні польоти тільки до Індії, США і Канади.

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі рейсів МАУ, буде запропонований рерутинг (зміна маршруту) за наявності такої можливості або повернення вартості квитка (чи його невикористаної частини), якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати, нагадують в авіакомпанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей