Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ тимчасово призупиняє польоти за маршрутом Київ-Вінниця

  • 04.04.2019 20:03
  • Dmytro
флот авіакомпанії МАУ

МАУ планує зробити невелику паузу у виконанні рейсів за маршрутом Київ-Вінниця. Як повідомили в прес-службі перевізника, це пов’язано з двома причинами – затримкою поставок літаків Boeing 737 MAX, а також ремонтом злітно-посадкової смуги в аеропорту Вінниці. Попередньо, рейси скасовані на період з 15 травня по 1 липня.

Як відомо, МАУ планувала в цьому році почати експлуатувати на регулярних рейсах три літаки Boeing 737 MAX. Перший з них повинен був прийти навесні. Однак, у зв’язку з тим, що експлуатація даного типу повітряних суден призупинена до завершення розслідування катастрофи літака в Ефіопії, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається, повідомляють в МАУ.

В той же час, затримка с поставкою вище зазначених літаків негативно відобразиться і на деяких інших маршрутах, де виконує польоти МАУ. Як йдеться в повідомленні МАУ, зокрема зміни торкнуться таких напрямків, як Афіни, Стамбул та Єреван, де МАУ зменшить кількість рейсів.

Також у квітні, травні та червні передбачаються скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Амману та Анкари. В МАУ обіцяють, що пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей