Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ відкидає ідею далекомагістральних польотів зі Львова

  • 09.02.2019 13:10
  • Vitalii
ліврея МАУ

На жаль, у найближчій перспективі львів’янам не варто розраховувати на відкриття далекомагістральних рейсів до Північної Америки. Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» поки що не має наміру виконувати такі польоти.

«На даному етапі це абсолютно не підходить до тієї бізнес-моделі, яку реалізовує МАУ. Ми впевнені, що рейс не буде рентабельним. Рейс не зможе бути цілорічним. Можливий короткий сезон, під час якого, якщо сильно постаратися, можна забезпечити певне прийнятне завантаження пасажирів, але не економіку. Нас як мережевого перевізника такі рейси не цікавлять. Вони не підходять нам для нашої моделі, на жаль», – розповів на нещодавній прес-конференції президент МАУ Юрій Мірошніков.

Нагадаємо, що у нещодавньому інтерв’ю порталу «У відпустку» генеральний директор аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська казала, що вона веде переговори з МАУ про відкриття далекомагістральних рейсів зі Львова.

«У минулому році авіакомпанія МАУ вже навіть обіцяла й планувала відкрити рейси до Нью-Йорку зі Львова. Коли я просила про маршрут в Одесу, вони мені говорили, що відкриття рейсів в Америку більш реально, ніж в Одесу. У МАУ бачать, що є попит на ці напрямки, – розповідала вона. – …я продовжую переговори про відкриття далекомагістральних рейсів і з МАУ. Можливо, до березня вони переглянуть свою позицію. В МАУ знають, що ми просимо відкрити зі Львова рейси в Нью-Йорк, Чикаго і Торонто. Транзитні пасажири зі Львова йдуть, в першу чергу, на ці напрямки. Реально за даними маршрутами можна виконувати зі Львова три-чотири щотижневих рейси».

В той же час керівник перевізника запропонував Львову та його громаді працювати і думати над зручністю транзиту через Київ, з якого МАУ виконує трансатлантичні і трансконтинентальні рейси.

Крім того, Юрій Мірошніков з позитивним настроєм підходить до можливої конкуренції з авіакомпаніями з Америки.

«Ми не тільки не можемо заборонити, а будемо вітати, якщо у якихось авіаперевізників – американських чи канадських – буде бажання і рішення виконувати рейси звідти у Львів. Будь ласка. Ніхто заперечувати не буде», – запевнив він.

Нагадаємо, що про можливість таких рейсів розповідала у тому ж інтерв’ю Тетяна Романовська. За її словам, аеропорт «Львів» спілкується з цього приводу з авіакомпаніями American Airlines, United, Delta, а також з американськими аеропортами, зокрема, з Чикаго та Нью-Йорком.

Також Юрій Мірошников не заперечує конкуренції с польським авіаперевізником LOT, який забирає частину пасажирів за Львова для своїх далекомагістральних рейсів.

«Конкуренція існує. Приклад – сусідній за Львовом аеропорт Варшави – один з потужних і небезпечних конкурентів «Борисполя». Авіакомпанія LOT виконує дуже багато рейсів зі Львова до Варшави і з Варшави до Північної Америки. Монополізму не існує, ми це прекрасно розуміємо», – продовжив керівник МАУ.

У той же час Юрій Мірошніков додав, що МАУ «чудово» возить пасажирів до Північної Америки не лише зі Львова, але і з Варшави, незважаючи на наявність з цього міста прямих рейсів.

«Ціна дуже часто вирішує досить багато. І питання лише таке, щоб та ціна давала якийсь економічний сенс. Тоді можна працювати», – запевнив президент МАУ.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей