МАУ відновлює регулярні рейси до Європи. Поки що не для туристів

  • 15.06.2020 18:42
  • Dmytro
МАУ

Найбільша українська авіакомпанія МАУ вирішила довго не вагатися. Тільки 15 червня Україна відновила регулярне міжнародне авіасполучення. І вже у вівторок перевізник планує здійснити перший такий рейс до Європи.

На 16 червня авіакомпанія МАУ запланувала виконати перший регулярний рейс після відновлення авіасполучення. Переліт буде здійснений за маршрутом Київ – Амстердам. Про це йдеться в повідомленні МАУ в Facebook. В той же день буде виконаний зворотній рейс до України.

А вже на наступний день МАУ планує регулярний переліт з Києва до Парижа, а потім назад додому.

Квитки на ці рейси в продажу. Втім, ми не втомлюємося нагадувати, що перед їх придбанням варто перевірити чи маєте ви права на те, щоб скористатися цими перельотами.

Шановні пасажири! Будьте уважні, перед подорожжю ознайомтеся з правилами прибуття країни призначення! Переконайтеся, що маєте усі необхідні для подорожі документи: візи, дозволи, довідки тощо. За виконання всіх застосованих законів щодо виїзду, в’їзду та транзиту країни відправлення і прибуття відповідає пасажир, – вказується також в повідомленні МАУ. – В аеропорті обов’язкове носіння індивідуальних захисних масок, температурний скринінг та соціальне дистанціювання.

Наприклад, рейсом до Амстердаму можуть скористатися тільки громадяни Нідерландів, інших держав ЄС, а також іноземці, дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання в ЄС і так далі.

До Парижа можуть вирушити громадяни Франції, інших держав ЄС, українці з посвідченнями на проживання в ЄС. Після прибуття обов’язкове проходження 14-денного карантину.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей