МАУ відновлює регулярні внутрішні перельоти. Перші рейси – до Одеси

  • 03.06.2020 20:41
  • Dmytro
МАУ

Вже за декілька днів українці зможуть знову літати. Авіакомпанія МАУ відновлює внутрішні авіаперевезення. Першим напрямком обрано Київ-Одеса.

З 5 червня найбільший український перевізник МАУ відновлює виконання внутрішніх регулярних рейсів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби авіалінії.

Перельоти стартують за маршрутом Київ – Одеса – Київ. Спочатку будуть здійснені два рейси – 5 і 6 червня – до Одеси, а потім – 8 і 9 червня – до Києва. Квитки вже є в продажу на сайті МАУ.

Авіакомпанія рада надати пасажирам можливість скористатися найшвидшим способом дістатися до Чорного моря, але просить пам’ятати про необхідність дотримуватися правил карантину, подбати про засоби індивідуального захисту – маски, та необхідність дотримуватися соціальної дистанції в аеропорту, – вказується в повідомленні перевізника.

Нагадаємо, 3 червня уряд прийняв рішення про відновлення регулярних внутрішніх рейсів з 5 червня, а міжнародних – з 15 червня.

Фото з офіційної сторінки МАУ в Facebook

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей