Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МАУ виплатить компенсації «забутим» пасажирам рейсу до Одеси

  • 27.05.2019 15:51
  • Dmytro
Працівники МАУ

Найбільша авіакомпанія України вирішила компенсувати незручності пасажирам рейсу Київ-Одеса, які 26 травня не потрапили до свого літака. Клієнти перевізника пройшли всі необхідні процедури в «Борисполі», та все ж таки вилетіти їм не вдалося.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вирішила виплатити компенсації в розмірі €250 близько 30 пасажирам рейсу Київ-Одеса, яких 26 травня «забули» на летовищі в «Борисполі». Окрім цього, як йдеться в повідомленні перевізника, їм буде повернена вартість невикористаного квитка зі столиці до Одеси.

«Нам дуже прикро за ситуацію, яка склалася, та за ті незручності, з якими зіткнулися наші пасажири», – вказується в пості МАУ у Facebook.

В авіакомпанії відмічають, що усім пасажирам, що не відлетіли, було надано харчування, а також можливість обрати альтернативний варіант дістатися до пункту призначення. Клієнти перевізника, які вирішили відлетіти наступного дня до Одеси, були розміщені в готелі.

Нагадаємо, що, як ми раніше повідомляли, 26 травня декілька десятків пасажирів МАУ пройшли всі необхідні процедури в аеропорту «Бориспіль» для вильоту до Одеси, але так і не змогли потрапити до літака.

В МАУ вважають, що ця ситуація виникла з вини співробітників обслуговуючої компанії «Аерохендлінг», за фактом якої в даний час ведеться службове розслідування. Тому авіакомпанія готує претензію на адресу цієї фірми.

Фото з сайту Міжнародних Авіаліній України

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей