Що це було? Автобус з пасажирами МАУ «забули» на аеродромі

  • 27.05.2019 08:27
  • Dmytro
Працівник МАУ

Несподівана ситуація відбулася ввечері у неділю в «Борисполі». Декілька десятків пасажирів пройшли всі необхідні процедури для вильоту до Одеси, але так і не змогли потрапити до літака.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ввечері у неділю, 26 травня, авіакомпанія МАУ «забула» у Борисполі цілий автобус пасажирів рейсу PS55 Київ-Одеса, повідомив у Facebook Євген Бабенко.

«Людей, хто йшов крайніми на посадку, довго збирали в автобусі (набралося чоловік 30), потім автобусом покатали по аеропорту і привезли назад. Виявляється, 737-800 полетів без них. Овербукінга не було. За інформацією у системі всі «забуті» полетіли. Українська авіація – вона така, вміє дивувати навіть там, де це важко зробити:). Поки що всі «забуті» намагаються вирішити питання з представниками МАУ», – написав він у групі «Авіація України/Aviation of Ukraine».

Скрін посту

Спочатку ситуація виглядала як недобрий жарт. Та пізніше в одному з коментарів МАУ підтвердила, що частина пасажирів не змогла вилетіти до Одеси.

«На жаль, дана ситуація сталася через помилку співробітників обслуговуючої компанії «Аерохендлінг». На даний момент, решті пасажирам рейсу PS055 буде надано харчування та автобус до Одеси», – повідомили в авіакомпанії.

Трохи пізніше прокоментували неприємний випадок і в «Аерохендлінгу». Генеральний директор компанії Олег Голохвастов вибачився та пояснив ситуацію.

«Причиною збою у передачі інформації став стан здоров’я одного із співробітників компанії, який раптово погіршився. Попередній діагноз – мікроінсульт. Наразі ми докладаємо всіх зусиль щоб максимально швидко виправити наслідки цього випадку та відправити пасажирів до Одеси. Ще раз приносимо щирі вибачення», – відмітив він у своєму коментарі.

Згодом Євген Бабенко повідомив, що частині пасажирів поміняли квитки на денний рейс PS59 Київ-Одеса о 15-30 і поселили до готелю «Лігея» у Борисполі. Тим, кого не влаштував варіант чекати до обіду понеділка, організували автобусний трансфер до Одеси.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей