Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В Італії відкриється мавзолей першого імператора Стародавнього Риму

  • 28.12.2020 18:54
  • Dmytro
Рим

Незважаючи на обмеження для мандрівників, Італія сподівається на відновлення туризму. За декілька місяців в столиці цієї країні відкриється після реставрації давно забута пам’ятка. Ми теж сподіваємося, що вже навесні зможемо подорожувати Італією.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

На початку наступного року в Італії відбудеться неординарна подія. Після десятиліть забуття одна з найважливіших пам’яток Стародавнього Риму – мавзолей першого імператора Августа – знову буде відкрита, повідомляє Reuters.

Цей мавзолей є найбільшою круглої гробницею в світі. Він був побудований в 28 р до н.е. на березі річки Тибр для рештків Августа і його спадкоємців, включаючи імператорів Тіберія, Калігулу і Клавдія.

Це історичний момент, – заявила мер Рима Вірджинія Раджі.

Вона повідомила, що пам’ятка відкриється для туристів 1 березня. Вхід буде безкоштовним до 21 квітня, тобто до дня, коли місто святкує своє заснування в 753 році до н.е.

Повторне відкриття такого пам’ятника – це сигнал надії, оскільки ми віримо в майбутнє, незважаючи на невизначеність пандемії. Нам потрібно працювати на майбутнє і зберігати традиції, – сказала Вірджинія Раджі.

Колись одна з найвеличніших будівель в місті, мавзолей зазнав безліч змін після падіння Римської імперії. В якийсь момент він був перетворений в укріплений замок, потім у висячий сад, а потім в амфітеатр для кориди і феєрверків.

На початку минулого століття він був перероблений на величезний театр для концертів і опер. Згодом фашистський диктатор Беніто Муссоліні наказав демонтувати зал для глядачів, оскільки він хотів відновити пам’ятки Стародавнього Риму. З часом місце занепало, зі стін росли дерева, а доріжки були заповнені сміттям. Проте нещодавно все це було розчищено. Після реставрації будівля стала безпечною для відвідування. Витрати склали €10 млн.

Імператор Август зміг перетворити Рим в місто світового класу завдяки реалізації своїх інфраструктурних проектів. Вважається, шо на смертному одрі він промовив: Marmoream relinquo, quam Latericiam Accepi (я знайшов Рим містом з цегли і залишив його містом з мармуру).

Оригінальне мармурове облицювання його могили було розграбоване багато століть назад, а статуя, яка колись височіла над будівлею, давно зникла. Проте туристи отримають можливість побачити її колишню славу завдяки турам віртуальної реальності.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей