Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мега тріп! Німеччина, Гран Канарія, Севілья, Ібіца, Мадрид, Майорка в одній подорожі з Києва за €94!

  • 23.11.2018 19:19
  • Vitalii
вулиці іспанії

Оце так подорож! А ціна? Дешевше просто неможливо. Канари, Майорка, Андалузія, Мадрид, Німеччина – все це лише за €94! Приємно подорожувати за такі гроші, тож якщо маєте час взимку не думайте довго!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Канари завжди вважалися для нас дорогим і ексклюзивним напрямком. Ми зруйнуємо цей непотрібний міф і навчимо вас подорожувати за адекватні гроші навіть до таких досить далеких і екзотичних європейських напрямків. А в цей раз маєте до відвідування ще більше чудових місць – неймовірна Севілья, сонячна Пальма де Майорка, молодіжна Ібіца, а також чарівний Мадрид! Ну і Німеччина на останок, в якій теж є що подивитися.

Час подорожі:
січень – лютий, 2019

Маршрут:
Київ – Франкфурт 25 січня
Франкфурт – Гран Канарія 27 січня
Гран Канарія – Севілья 2 лютого
Севілья – Ібіца 6 лютого
Ібіца – Мадрид 10 лютого
Мадрид – Пальма де Майорка 12 лютого
Пальма де Майорка – Берлін 15 лютого
Берлін – Київ 18 лютого
Пам’ятайте, що всі дати подані для прикладу і ви легко можете підбирати терміни подорожі, які підходять особисто вам.

Готель €45

Під час зимового сезону в Іспанії і зокрема на Канарських островах ви знайдете багато бюджетного житла. Наприклад, на Гран Канарії ми пропонуємо вам зупанитися в Casa Cinzia, який має прекрасні відгуки гостей.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей