Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Мінінфраструктури повідомило про перші міжнародні рейси іноземних авіакомпаній до України

  • 15.06.2020 12:55
  • Dmytro
Lufthansa

Сьогодні, 15 червня, Україна відновила регулярне пасажирське авіасполучення. Вже стали відомі перші напрямки, куди, як очікується, можна буде вирушити літаками.

Нарешті стали відомі перші напрямки, за якими може бути відновлено регулярне авіасполучення. Як повідомив в своєму телеграм-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій, на цьому тижні плануються рейси авіакомпаній:

  • Lufthansa за маршрутом: Франкфурт – Київ («Бориспіль») – Франкфурт
  • KLM: Амстердам – Київ («Бориспіль») – Амстердам
  • Swiss International Airlines: Цюрих – Київ («Бориспіль») – Цюрих
  • Belavia: Мінськ – Київ («Бориспіль») – Мінськ

Рейси

Крім того, за інформацією міністра інфраструктури, з 16 червня з України до Австрії, Латвії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Португалії, Данії, Греції, Литви, Словаччини, Естонії та Великої Британії планує виконувати перельоти Wizz Air Hungary (компанія вже має дозволи).

Також з 21 червня може відновити рейси Ryanair з Києва до Барселони, Мадрида та Кракова (дозволи на здійснення перельотів очікуються).

В той же час українські авіакомпанії планують розпочати виконання регулярних міжнародних рейсів з 22 червня.

Зі свого боку, хочемо нагадати, що наразі плани авіакомпаній дуже часто змінюються у зв’язку з введенням та зняттям різноманітних заборон та дозволів. Тому реальність виконання рейсів потрібно відслідковувати якомога пильніше.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей