Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Австрійське містечко, прототип королівства з мультфільма “Крижане серце” страждає через… Instagram

  • 12.01.2020 14:31
  • Dmytro

Вже кілька років малюки і дорослі з цілого світу обожнюють мультфільм «Крижане серце». Пригоди Ельзи, Анни, Олафа та інших героїв мало кого залишили незворушливим. Тому компанія Walt Disney вирішила продовжити казку, нещодавно презентувавши продовження під назвою «Крижане серце 2». Частина мультфільмів відбувається у вигаданому королівстві Ерендел. Ця мальовнича місцевість залишиться у пам’яті багатьох з нас. Та виявляється, що королівство має свій прототип.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Творці «Крижаного серця» змалювати Ерендел з містечка Гальштат. Воно розташоване в Австрії. Це навіть не містечко, а невелике селище в регіоні Зальцкаммергут. Ця частина Австрії відома насамперед своїми прекрасними гірськими пейзажами та мальовничими озерами. Культурний ландшафт Hallstatt Dachstein Salzkammergut знаходиться в списку ЮНЕСКО з 1997 року.

Та останнім часом популярність цього містечка постійно зростала. Ще 2006 року, коли воно було презентоване на міжнародних туристичних ярмарках, Гальштат привернув увагу багатьох туристів. Пізніше, у 2013 році, після прем’єри «Крижаного серця», його популярність знову почала зростати. Проте коли Walt Disney випустив другу частину мультфільму, ситуація стала нестерпною. Адже в містечко, де проживає приблизно 1 тисяча людей, щороку приїжджає понад мільйон туристів.

Гальштат

Чому так сталося? Як це зазвичай буває в подібних ситуаціях, найгіршим ворогом виявився Instagram. Різноманітні знаменитості почати викладати фотографії зі своїх подорожей до Гальштата. Це призвело до того, що сотні тисяч туристів також забажали відвідати цю казкову місцевість. Як результат, наразі в Гальштаті в 6 разів більше туристів на душу населення, ніж… у Венеції. А вона ж вважається одним із найбільш переповнених відвідувачами міст у світі.

Гальштат – важливий елемент нашої історії та культури, але не музей. Ми хочемо зменшити кількість туристів хоча б на третину, але поки що ми не можемо зупинити їх, хвилюється мер міста Александр Шютц.

Ситуація ускладняється тим, що багато гостей не завжди чемно поводяться в місті. Його мешканці скаржаться, що туристи – особливо з Азії – не поважають їх приватне життя. Вони можуть стукати в приватні будинки з проханням скористатися туалетом, а також заглядати через вікна чи відкриті двері.

Гальштат – це не єдине місце, яке значною мірою приваблює людей завдяки фотографіям з Instagram. З подібною проблемою змагаються мешканці Rue Crémieux в Парижі або району Highbridge у Бронксі в Нью-Йорку, де герой фільму «Джокер» виконав свій знаменитий танець на сходах.

Головне фото Julius Silver з Pixabay

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей