Мюнхен ✈ Майорка ✈ Барселона ✈ Ібіца ✈ Дюссельдорф в одній подорожі зі Львова за €72!

  • 25.02.2019 21:17
  • Eugene
Іспанія Барселона вид зверху

Політаємо містами Німеччини та Іспанії?! За такі невеликі гроші облітати стільки міст? Так, заради такого можна спланувати і передчасну відпустку! Меммінген/Мюнхен, Майорка, Барселона, Ібіца та Дюссельдорф – за всі авіаквитки зі Львова лише €72!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Спочатку летите до Меммінгену та Мюнхену, де смакуєте традиційні баварські ковбаски під келих німецького пива. Після рушаєте до Іспанії на чарівну Майорку, на який навіть напочатку квітня вже досить тепло та комфортно і на якому багато цікавих містечок, щоб гарно провести час. Потім на вас чекають щебетання папуг на вулицях Барселони, яка гостино по-каталонські приймає туристів цілий рік та пригощає смачними тапасами. Насолодившись Каталонією полетите на острів цілорічних розваг – Ібіцу, де ваш час на відпочинок пролетить і не помітите як. Тому що на цьому острові за часом слідкувати буде ніколи. І наостанок ще небагато Німеччини в сучасному бізнес-місті Дюссельдорфі.

Так, доведеться подорожувати активно, проте, погодьтеся, як цікаво! 😉

Період подорожі:
квітень, 2019

Маршрут подорожі:
Львів – Меммінген 01 квітня
Мюнхен – Майорка 02 квітня
Майорка – Барселона 05 квітня
Барселона – Ібіца 07 квітня
Ібіца – Дюссельдорф 10 квітня
Дюссельдорф (Веце) – Львів 11 квітня

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €43
Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей