Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

На Airbnb на 20% зросла кількість довгострокових бронювань

  • 02.04.2020 14:02
  • Dmytro
Airbnb

Ми звикли, що на Airbnb та схожих онлайн-ресурсах житло бронюється на кілька днів. На них не так часто шукають квартиру чи кімнату на місяць чи довше. Втім, пандемія коронавіруса внесла свої корективи.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

За період з 9 по 23 березня кількість гостей, які бронюють на Airbnb житло в місцях свого постійного проживання на тривалий термін, майже подвоїлася. Про це вказується в повідомленні Airbnb.

А це не так вже й мало – від 28 днів і більше. В деяких містах, наприклад, в Сан-Франциско і Торонто, середня тривалість бронювання майже подвоїлася.

При цьому 80% господарів готові приймати гостей на тривале перебування. Приблизно в половині пропозицій оренди житла надаються знижки при проживанні протягом одного місяця або довше.

Зміна тенденцій викликана поширенням Covid-19. Оскільки пандемія призвела до серйозних обмежень на поїздки, в Airbnb почали робити акцент на задоволення нових потреб гостей. Зараз багато хто з них все частіше шукає квартири на тривалий період. Від літніх людей, які потребують безпечне житло, до сімей, яким не завадило б додаткове місце для навчання дітей. Також шукають медичні працівники, щоб проживати поблизу лікарень, або студенти, які зіткнулися з закриттям їх вузів.

Нещодавно Airbnb запустив нову глобальну ініціативу. Вона спрямована на те, щоб допомогти медичним робітникам знайти безкоштовне або субсидоване житло. В результаті у Франції, де було випробувана ця ідея, середня тривалість бронювання склала більше 20 днів.

Крім того, в Airbnb помітили тенденцію збільшення частки гостей, які бронюють житло в своїх громадах взагалі на будь-який термін. Оскільки їм потрібне додаткове місце для їх сімей або тиха кімната для роботи. З початку лютого середня відстань від постійного проживання гостей до заброньованого житла зменшилася на 20%.

Фото Airbnb

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей