Різдво у Львові за €95. Авіаквитки з Києва + гарні апартаменти в центрі на 3 дні

  • 11.11.2020 20:20
  • Eugene
Різдво

Львів дуже вдало підійде для різдвяної подорожі, адже в ньому ще зберігся неповторний дух старої Європи. За авіаквитки з Києва і 3 ночі у апартаментах в центрі заплатите лише €95 на особу в розрахунку на чотирьох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

У Львові вміють святкувати Новий рік та Різдво, коли вулиці прикрашені різноманітними вогниками, ресторани української і не тільки кухні запрошують гостей з усіх боків, а класичний вигляд міста додає естетичної насолоди туристам. Для вашої родини або компанії ми знайшли апартаменти Modern Flat near Opera Theater з гарними відгуками. Будинок розташований в центральному районі, тому ви пішки дістанетеся до визначних місць. В апартаментах гостям доступне все необхідне для безтурботного відпочинку.

Період подорожі:
06-09 січня, 2021

Маршрут подорожі:
Київ – Львів – Київ

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Windrose – €309
апартаменти на 3 ночі – €69
Разом: €378 / €94,50 на особу

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей